Termostar Teknik Servis

Termostar ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Termostar Teknik Servisi


Termostar Servis Arıza Kayıt

Kırşehir Ordu Van Zonguldak


Modern Thermostar markasının temeli, 30 yıl öncesindeki İtalya'da buhar gücünü kullanarak tasarlanan bir kazan ve değiştirilebilir bir ısıtma elemanı icadına dayanıyor. O günlerden sonra marka, ısıtma ve soğutma cihazları üretiminde kullanıcı dostu ürünlere odaklanıyor. Uzman Termostar servisi kombi, kazan ve klima ünitelerinizin, ısıtma ve soğutma cihazlarının tamir ve bakımını yapıyor, size en hızlı hizmet kalitesini vaat ediyor.


Kombi Arıza Nedenleri


Agresif lokal korozyon, yüksek sıcaklıkta oksidasyon, cüruf ve kirlenme sorunları, mekanik yorulma, metal yorgunluğu gibi birçok sebep, kombi cihazlarınızın mekaniğine zarar verir. Ne zaman ve nerede olacağını kestirmek zordur. Gürültülü çalışma, herhangi bir su sızıntısı, sıcak su ayarlarında tutarsızlık gibi belirtiler, kombinizin düzgün çalışmadığının sinyalleridir. Bu ve benzeri durumlarda Termostar kombi servisi desteği almanız sorunlara hızlı çözüm getirecektir


Klima Arıza Nedenleri


Gürültü ve titreşim kontrolü, kendi kendini temizleme, otomatik programlama, akıllı uzaktan kontrol, enerji tasarrufu sağlayan teknolojiler dâhil olmak üzere klima sistemleri büyük gelişmeler kaydetti. Fakat % 100 arıza çıkarmayacak bir klima henüz icat edilemedi. Bu yüzden de hiç bir klima markası, ömür boyu garanti veremez. Termostar klima servisi tamir ve bakım hizmeti bunun için vardır. Klimalar birçok sebepten arızalanır: Kondenser, evoporatör bobini, termostat, kondaktör, kompresör gibi birçok bileşen arasında herhangi bir nedenle sorun çıkabilir. Fakat Termostar teknik servisi profesyonelliği ile çözülemeyecek klima arıza sorunu yoktur.


Kombi ve Klima Arızaları için En İyi Servis


Orijinal parçalar, servis kolaylığı ve önleyici bakım, kazan, kombi ve klima sisteminizi kontrol altında tutmanın anahtarıdır. Termostar özel servisi departmanlarımızın hedefi, size sektördeki en iyi hizmeti sağlamaktır. Sertifikalı servis teknisyenlerimiz, tüm marka veya model ısıtma/soğutma sistemlerini tamir etmek ve bakım yapmak için gerekli donanıma ve uzmanlığa sahiptir. Sisteminizin daha verimli çalışmasını sağlamak istiyorsanız, bugün bir randevu planlamak için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Kaliteli hizmet ve % 100 memnuniyet garantisi ile daha fazla gönül rahatlığının tadını çıkarabilirsiniz.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin