Dominox Teknik Servis

Dominox ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Dominox Teknik Servisi


Dominox Servis Arıza Kayıt

Çorum Edirne Elazığ Tokat


Dominox, İsviçre merkezli Franke Holding markasıdır. 5 kıtaya yayılmış 68 şirkette yaklaşık 10,500 çalışana sahip şirketin Kocaeli merkez fabrikasında faaliyetleri sürüyor. Franke, yaygın bir Dominox servis ağına da sahip bulunuyor. Dominox ürünleri arasında; armatürler, ocaklar, fırınlar, fırın aksesuarları, davlumbazlar, davlumbaz aksesuarları, mikrodalga fırınlar, aspiratörler, bulaşık makineleri ve buzdolapları yer alıyor.


Dominox Beyaz Eşya Tamiri ve Bakımı


Arızalı, hasar görmüş veya iyi çalışmayan bir cihaz, hanenizin düzenine kaos getirebilir, ancak endişelenmenize gerek yoktur. Son derece deneyimli personeli ve son derece gelişmiş teknolojik donanımı ile Dominox beyaz eşya servisi, size eşsiz beyaz eşya tamir hizmetlerini garanti eder. Bulaşık makineleri, buzdolapları, çamaşır kurutma makinesi, çamaşır makineleri, fırınlar, ocaklar ve davlumbaz gibi evinizde kullandığınız tüm ev cihazlarınızı tamir edebilir, bakımı yapılması gerekenleri kontrol edebiliriz.


Beyaz Eşya Tamirinde Hızlı ve Uygun Maliyetli Çözümler


Ev aletleri tamirinde 20 yılı aşkın deneyime sahip olan Dominox servisi, güvenebileceğiniz bir şirkettir. Buzdolabınız soğutmuyor, fırınınız pişirmiyor veya çamaşır makineniz suyu boşaltmıyor olabilir. Makinelerinizdeki sorunları 7/24 çağrı merkezimizi arayarak bize bildirmeniz yeterlidir. İhtiyaç duyulacak parçaları tedarik için telefon üzerinden problemi teşhis edebilir, uygun maliyetli çözümler sunarız. İlk Dominox teknik servisi ziyaretinde arızayı hızlı gidererek zaman tasarrufu sağlarız.


Dominox Beyaz Eşya Servisi Nerede?


Beyaz eşyalarınızın herhangi birinde sorun çıktığı zaman tamir ve bakım servisi en kısa sürede müdahale edilebilmelidir. Bu nedenle iyi bir tamir organizasyonuna sahibiz. Dominox özel servisi, fırınlardan çamaşır makinelerine, buzdolabından ocaklara kadar tüm beyaz eşya ve ev aletleri hakkında geniş bilgi birikimi olan, geniş bir uzman kadrosuna sahiptir. Cihazınızın tamir veya bakım ihtiyacı için çağrı merkezimizi aradığınızda siz ne zaman isterseniz, aynı gün teknik servisimiz de ordadır.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin