AEG Teknik Servis

AEG Eşya ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


AEG Teknik Servisi


AEG Servis Arıza Kayıt

Bitlis Bursa Şırnak Tokat


Teknolojiyi özgün tasarımlarıyla birleştirerek her daim kaliteli işlere imza atmaya özen gösteren AEG markası, ürün gamında TV, buzdolabı, televizyon, süpürge, bulaşık ve kurutma makinesi gibi daha pek çok beyaz eşya seçeneklerine yer veriyor. Markanın en önemli avantajlarından birisi de garanti konusunda büyük avantaj sağlamasıdır. Eğer AEG marka bir cihazınız varsa servis ve destek konusunda rahatlıkla çözüme ulaşabileceğinizi bilmelisiniz.


AEG Beyaz Eşya Servisinde Onarım Süreci Nasıl İlerliyor?


Eğer arızalanan bir AEG beyaz eşyanız varsa teknik servisten bilgi almak için öncelikle ilgili iletişim numarasını aramanız gerekiyor. Ayrıca iletişim formunu kullanarak da en kısa sürede bilgi edinebilmeniz mümkündür. Örneğin: AEG TV servisi ile iletişime geçtiyseniz en yakın teknik servis size yönlendirilecektir. Güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışıyla bozulan ürünlerin tamiri ve onarımı en kısa sürece gerçekleştirilir.


AEG Beyaz Eşya Garanti Hizmeti Kaç Yıl?


AEG beyaz eşya servisi, ürünlerin teknik bakımını sağladıktan sonra parça değişikliği durumlarında en az 1 yıl garanti hizmeti vermektedir. Alanında deneyimli teknik kadro, beyaz eşyanızda oluşan olası sorunları ve bozulmaları kusursuz şekilde çözerek her koşulda müşteri memnuniyeti kazanmaya özen gösterir.


Tamir Edilmiş AEG Beyaz Eşyaların Teslimatı Nasıl?


AEG süpürge servisi veya diğer büyük beyaz eşya servislerinde ürün teslim alındıktan sonra arızası kontrol edilir. Ayrıca sadece arızalı bölgesi değil diğer sağlam yönleri de incelenir ve değiştirilecek parçaları varsa değişimi sağlar. Ardından 2 iş günü içinde sahibine teslim edilir.


AEG beyaz eşya servisi aynı zamanda klima, soğutucu, ankestre ve çamaşır makinesi gibi ürünlerin de bakım ve onarım işlemlerini yapmaktadır. Ekonomik ödeme koşullarıyla sağlanan hizmetlerden faydalanarak beyaz eşyalarınızın sorununa çözüm bulabilir ve kullanım ömrünü olumlu yönde etkileyebilirsiniz.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin