Buderus Teknik Servis

Buderus ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Buderus Teknik Servisi


Buderus Servis Arıza Kayıt

Burdur Hakkari Kilis Sinop


BUDERUS markasının başarılı hikâyesi, 1731 yılında Johann Wilhelm Buderus'un demir dökümhanesi ile başlar. Demir ve çelik ticaretlerinden sonra dökme demir boru sistemleri ve ısıtma sistemleri üreten BUDERUS, kombi, kazan, güneş enerjili ısıtma sistemleri ve ısıtma bileşenleri üretimi ile sektör gelişimine katkıda bulunur. 2003 yılından sonra Bosch bünyesine geçen ve daha dinamik bir yapıya kavuşan BUDERUS, yeni nesil kombi, klima ve kazan üretimi ile iddiasını sürdürüyor. Çok büyük bir kullanıcı portföyüne sahip markaya BUDERUS servisi olarak biz de desteğimizi sürdürüyoruz.


BUDERUS Yoğuşmalı Kombi Neden Tercih Edilir?


Yoğuşmalı bir kombi, her zaman geleneksel muadillerine göre % 15-30 daha az enerji tüketir ve ev sahiplerinin evsel ısıtmanın çevre üzerindeki etkisini sınırlandırırken enerji tasarrufuna yardımcı olur. BUDERUS yoğuşmalı kombiniz, bir BUDERUS kombi servisi tarafından doğru bir şekilde monte edildiği ve bakımı yapıldığı sürece, hiç şüphesiz eviniz için güvenilir, uygun maliyetli ve enerji tasarruflu bir konfor yatırımı olduğunu kanıtlayacaktır.


Yoğuşmalı Kazan Çeşitleri


İki farklı yoğuşmalı kazan tipi vardır. Geleneksel kazanlar, bir silindir tank içinde bulunan suyu ısıtmak suretiyle çalışır. Bu seçenek, 2 banyolu daha büyük haneler için veya şebeke su basıncı düşük olduğunda uygundur. İkinci tür ise kombinasyon sistemi olan kombidir. Bu sistem, dağıtım şebekesinden doğrudan suyu ısıtır, ayrıca bir su tankı gerektirmez. Küçük evler ve daireler için idealdir, çünkü herhangi bir boşluğa sığabilecek kompakt, yerden tasarruf sağlayan bir çözümdür. Isıtma sisteminizde bir değişiklik düşünüyorsanız, BUDERUS kazan servisi veya BUDERUS boyler servisi teknik ekibimiz size en uygun çözüm önerilerinde bulunabilir.


Kazan ve Kombi Ortak Arızaları Nelerdir?


Yeni BUDERUS kombi ve kazanların tümü, verimlilik, dayanıklılık ve enerji tasarrufu odaklı en ileri teknoloji ile üretiliyor. Daha az olmakla beraber kombi ve kazanlar arızalanabilir, zamanla aşınan parçaları olabilir veya voltaj değişikliği gibi çevresel ani bir etken kombi veya kazan sisteminize zarar verebilir. BUDERUS teknik servisi deneyimlerine göre en sık görülen kombi ve kazan arızaları:


- Gürültülü çalışma
- Donmuş yoğuşma boruları
- Düşük kazan basıncı
- Aralıklı ısı ve sıcak su
- Sızıntı ve damlama


Kombi veya kazanınızdaki arıza ne olursa olsun sorunun kısa sürede giderilmesi mümkündür. BUDERUS özel servisi teknisyenlerimiz için hiçbir iş çok karmaşık değildir. Sektördeki uzun yıllara dayanan tecrübemiz ile hizmetimizi ihtiyaçlarınıza ve rutininize göre uyarlıyoruz. 7/24 teknik servis çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Kazan veya kombi cihazınızın size en iyi performansı göstermesini sağlamak için her zaman hazırız.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin