Edesa Teknik Servis

Edesa ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Edesa Teknik Servisi


Edesa Servis Arıza Kayıt

Balıkesir Eskişehir Isparta Manisa


Edesa, günümüzde en fazla tercih edilen beyaz eşya markaları arasında yer alıyor. Kaliteli ürünlerini uygun fiyat seçenekleriyle kullanıcılara sunan Edesa’nın ürünleri doğru şekilde kullanıldığı ve bakımları yapıldığı zaman uzun yıllar boyunca kullanılabiliyor. Ancak diğer markalarda da olabileceği gibi Edesa markalı ürünler de arıza yapabiliyor. Bu tür durumlar meydana geldiği zaman vakit kaybedilmeden Edesa beyaz eşya servisi hizmeti sunan firmalardan destek alınması gerekiyor.


Edesa Profesyonel Beyaz Eşya Servisi


Edesa beyaz eşyalarınızın arıza onarımı için firma tercih ederken profesyonel hizmet sunan firmaları tercih etmelisiniz. Ayrıca firmaların müşterileri tarafından olumlu geri dönüşler almış olması da büyük bir avantaj olacaktır ve firma ile ilgili size ipucu verecektir. Beyaz eşyaların onarımında bazı zamanlar yedek parçalara ihtiyaç duyulabilmektedir. Bu sebeple, Edesa beyaz eşya servisi firmalarını seçerken kullanılacak yedek parçaların kalitesine de dikkat etmelisiniz.


Edesa Beyaz Eşya Servisi Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?


İkinci el veya kalitesiz yedek parçalar ile hizmet sunan firmalardan her zaman uzak durmalısınız. Bu tür firmaları seçtiğiniz zaman arızaların tekrar etmesi gibi sorunlar ile karşılaşabilirsiniz. Fiyat karşılaştırması yaparken de uygun fiyatlı firmaların kaliteli hizmet sunanlarına yönelmelisiniz.


Beyaz eşyalar elektrik akımındaki sorunlar, kullanıma bağlı hatalar ve bakımsızlıktan dolayı arıza yapabilirler. Bu sebeple, beyaz eşya firmalarını sadece ürünler arızalandığı zaman değil, aynı zamanda bakım ihtiyacı hissettikleri zamanlarda da teknik servislere göstermelisiniz. Bakımı düzenli olarak yapılan beyaz eşyaları uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Bakımı yapılan ürünler aynı zamanda daha güvenilir ve işlevsel özelliklerini doğru şekilde sergileyebilecek biçimde çalışırlar. Sizler de ürünlerinizde sorun yaşıyorsanız Edesa beyaz eşya servisi hizmeti sunan firmaları tercih edebilirsiniz.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin