Maytag Teknik Servis

Maytag Eşya ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Maytag Teknik Servisi


Maytag Servis Arıza Kayıt

Burdur Çanakkale Erzurum Konya


Maytag markası güvenilir ve kaliteli ürün seçimlerini sizlere sunarak ev ev iş yerlerinizde kullanabileceğini farklı model tercihlerine de yer veriyor. Markanın sahip olduğu ürün yelpazesinden seçimlerinizi yaparak kaliteli tercihe yer vermenin ayrıcalığını da elde edebilirsiniz.


Satın aldığınız Maytag ürünlerinde karşılaşacağınız sorunların çözümü için ise Maytag servisi hizmetini alabilirsiniz. Teknik servis hizmetini alarak konusunda uzman ve deneyimli olan ekip ile çalışmanın da avantajını elde edebilirsiniz.


Maytag Ürünleri Neden Arıza Yapar?


Kaliteli seçimlere yer açarak üretimlerini gerçekleştiren Maytag markasının ürün yelpazesinde bulunan beyaz eşya serisinden tercihinizi yaparak ihtiyacınıza uygun olan modelleri satın alabilirsiniz. Maytag beyaz eşya servisi hizmeti sayesinde ise ürünlerde zaman içinde oluşabilecek olan arızaların çözümlerine kısa sürede kavuşmanız mümkün olur.


Maytag beyaz eşya ürünlerinin yanış ıra şarap dolapları ile de bilinen markadır. Maytag şarap dolabı servisi hizmeti için özel teknik servisten destek almanız ürün hakkında bilgi ve deneyime sahip ekip tarafından kısa sürede çözüme ulaşılmasını sağlayacak seçimdir.


Maytag markasına sahip olan ürünlerde yaşanabilecek olan ısıtma ya da soğutma ile ilgili sorunların yanı sıra su akıtma, kapak kapanmama, buzlanma, gürültülü çalışma, çalışmama gibi arızalar da gözlemlenebilir. Bu arızalar ürün kullanımında yapılan hataların yanı sıra mekanik kaynaklı da olabilir. Çözüm içim Maytag özel servisi hizmetini almanız önerilir.


Maytag Ürün Arızasında Özel Servis Hizmeti


Maytag ürünlerinde karşılaşılan sorunların çözümünde markanın ürünleri ile ilgili belli bir bilgi ve deneyime sahip olan servis seçimlerine yer açmanız önerilir. Maytag teknik servisi hizmetini edinerek ürün arızalarına çözüm bulurken ayrıca ürün bakımını da gerçekleştirmeniz mümkün olur. Konusun uzman olan ekip arızanın nedenini kısa sürede tespit ederek çözüme de hızla ulaşacaktır.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin