Wilo Teknik Servis

Wilo ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Wilo Teknik Servisi


Wilo Servis Arıza Kayıt

Bursa Kırşehir Kütahya Tekirdağ


1983 yılında kurulan Wilo, teknik malzeme konusunda çeşitli ürün grupları ortaya koyan markalardan birisidir. Isıtma, soğutma ve iklimlendirme alanında hizmet veren markanın hidrofor ürünlerinde profesyonel ekibimizle birlikte teknik servis hizmeti vermeye çalışıyoruz. Garanti işçilik konusunda güven veren Wilo hidrofor servisi ile yangın söndürme ve Piston pompalı gibi tüm hidroforların tamir ve bakım işlemlerini yaptırabilirsiniz.


Wilo Hidrofor Servisi Hangi Hizmetleri Sunar?


Wilo hidrofor servisi çatısı altında atık su pompaları, yangın söndürme hidroforları, dalgıç pompalar, temiz su pomparları ve santrifüj pompaları gibi pek çok ürün grubunun bakım ve onarım işlemleri gerçekleştirilmektedir.


AVM, hastane, villa, site, bina ve otel gibi kalabalık insan topluluklarının olduğu ortamlarda şebeke suyunun yetersizliğinde hidrofor sistemlerine başvurulur. Hidroforun kaç m2 su basacağı ve trifaze/ monofaze gibi hangi tip elektrikle çalışacağı nasıl alanında deneyimli uzman personeller tarafından ayarlanıyorsa bakım ve onarımı da işin ehli kişiler tarafından yapılması önemlidir.


Musluklardan hava gelmesi, hidroforun su basmaması, hiç çalışmaması veya kendi kendine çalışması gibi sıkça karşılaşılan sorunlara köklü çözümler üretmeye çalışılır. Ayrıca alanında uzman ekip tarafından arızalara çözüm üretileceği için garanti süreci de olumsuz etkilenmeyecektir.


Wilo Hidrofor Servisi Tamir İşlemlerini Nasıl Gerçekleştirir?


Wilo hidrofor servisi, tamirat konusunda eldiven, koruyucu gözlük kullanımına, güç şalterlerini kapatma konusuna mutlaka dikkat etmelidir. Ürünlerin teslimatı esnasında çizik veya yıpranma meydana gelmişse gerekli prosedürlere dikkat ederek yenisiyle değiştirme talebinde bulunabilirsiniz. Ancak hidrofor servise gelmişse, öncelikle raporu tutulur ve ardından maliyet hesaplaması yapılarak gerekli bakım ve onarım işlemine başlanır.


Wilo pompa servisi ekiplerimiz güvenlik önlemlerini alarak bakıma başladığı için olası kaza risklerini de en aza indirger. Bakım ve onarım hizmeti talep etmek için 7/24 çağrı merkezimizle iletişime geçerek servis kaydı oluşturabilirsiniz.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin