Baykan Teknik Servis

Baykan ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Baykan Teknik Servisi


Baykan Servis Arıza Kayıt

Eskişehir Kırıkkale Tokat Yalova


Isıtma sistemleri alanında hizmet veren BAYKAN, 1987 yılında ticari faaliyetlerine başlamış dinamik bir firmadır. Baykan markası ile üretilen kombi ve kazan çeşitleri, kullanıcı beklentilerinin çoğunu karşılar. Tüketici odaklı tasarlanan ürünleri ve sunulan başarılı BAYKAN servisi hizmetiyle BAYKAN 2007 yılında 'Tüketici Kalite Ödülü'ne layık görülmüştür. İstanbul başta olmak üzere, tüm illere kurulum, tamir ve bakım hizmeti sunan Baykan teknik servisi markanın en büyük destek merkezidir.


BAYKAN Kombi ve Kazan Neden Arıza Yapar?


Bir kombi veya kazanınızın maksimum ömrü 10-15 yıl arasındadır. Vadesini yarıladığında bir süre daha çalışabilmesi için kombi veya kazanınız bazı tamir ve bakım ihtiyaçları duyabilir. BAYKAN kombi servisi ve BAYKAN kazan servisi bu süreçte yanınızda olacaktır.


Kombi ve kazanlarda ortak bir sorun, aniden sıcak su olmadığını tespit etmenizdir. Sıcak su eksikliği, termostat kapalı unutulduğu için olabilir. Düşük basınçtan kaynaklanıyorsa basınç göstergesini kontrol ederek bunu ekarte edebilirsiniz. Sıcak su eksikliğinizin arkasında kırık bir parça veya değiştirilmesi gereken bir vana da olabilir. Bu gibi sorunlarda BAYKAN teknik servisi çağrı merkezini aramak yapılacak en doğru harekettir.


BAYKAN Teknik Servisi Aramadan Önce Yapabilecekleriniz


Cihazlarınızdaki sorunların basit bir çözümü olabilir, bu yüzden BAYKAN kombi servisi, BAYKAN klima servisi veya BAYKAN kazan servisi profesyonellerini aramadan önce bunları deneyebilirsiniz.


- Kazanındaki ekranı kontrol edin. Yanıp sönen ışıklar veya bir hata kodu görüntülüyor olabilir. Kullanım kılavuzunu kontrol ederek ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.
- Cihazı resetleyin: Tek yapmanız gereken enerjiyi kesmek, bir dakika bekledikten sonra tekrar açmaktır. Belki de elektrik panelinizdeki sigortanın atmış olduğunu görebilirsiniz.
- Yakıt kaynaklarını kontrol edin: Tüm doğalgaz, su ve elektrik anahtarlarının açık olup olmadığını basitçe kontrol edebilirsiniz.
- Yoğuşma bobini donmuş olabilir: Kombi veya kazan bobinin donmuş olduğunu algılarsa, kapanacaktır. Fakat çözülmesi hızlı ve kolaydır ve BAYKAN özel servisi uzmanlarımız yaşadığınız tüm kazan problemlerini çözebilir.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin