Fakir Teknik Servis

Fakir ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Fakir Teknik Servisi


Fakir Servis Arıza Kayıt

Edirne Kars Samsun Uşak


Geniş ürün yelpazesi ve üstün Alman teknolojisi ile tanınan Fakir Hausgerate, pazarın en iddialı markalarından biridir. H. Wilhelm Kircherer tarafından 1933 yılında kurulduğu günden beri günlük hayatı kolaylaştırmayı taahhüt eden Fakir, elektrikli süpürge denildiğinde neredeyse ilk akla gelen markadır. Mükemmel tasarımı ve üstün performansı ile tercih edilen Fakir Elektrik Süpürgeleri, elde edebileceğiniz en iyi garantilerin yanı sıra kusursuz servis hizmetleri de sunmaktadır.


Fakir Süpürge Neden Arıza Yapar?


Fakir süpürge çeşitleri, Fakir toz torbalı süpürge, Fakir toz torbasız süpürge, Fakir dikey şarjlı-şarjlı süpürge, dikey elektrikli süpürge, Fakir buharlı temizleyici, Fakir sulu süpürge, Fakir robot süpürge ve Fakir halı yıkama makinesi ile geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Veyron, Franky, Whisper, Darky elektrik süpürgeleri, optimum vakum gücü, düşük toz ve ses seviyesi ile rakipsizdir. Peki, Fakir süpürge neden arıza yapar?


Fakir süpürge vakum filtresi: Sık sık değiştirilmesi veya temizlenmesi gereken süpürge parçası, vakum filtresidir. Filtreler, üreticinin tavsiyelerine uygun olarak kullanılmalıdır, ancak özenle kullanılsa bile tahrip olabilir, her defasında kontrol etmek ve süpürge filtresinin tıkanma nedeniyle toz emme fonksiyonunu kaybetmediğinden emin olmak gerekir.


Fakir süpürge vakum torbası: Çok dayanıklı görünseler bile, süpürgenizin küçük toz parçacıklarını rahat alabilmesi için zaman zaman vakum torbası değişimini yapmanız gerekir. Mevcut vakum torbasının zarar görmesi durumunda birkaç ekstra Fakir süpürge vakum torbası satın almanız önerilir.


Fakir süpürge güç kablosu: Bazen Fakir temizlik makinesi modelinize giden gücü kesen güç kablosudur. Süpürge elektrik kablosunu her zaman sudan ve diğer sıvılardan uzak tutmak güvenliğiniz için önemlidir. Arıza güç kablosundan kaynaklanıyor ise yetkili bir Fakir süpürge servisi ile irtibata geçmeniz gerekecektir.


Fakir süpürge hortumu: Elektrikli süpürge hortumları en fazla hasar gören parçalardır. Kırılmış, yırtılmış, arızalı bir süpürge hortumu, önemli miktarda emme kaybına neden olabilir ve böylece temizleme makinesinin verimliliğini azaltır. En yakın Fakir servisi hortumu yenisi değiştirmek için yardımcı olacaktır.


Fakir süpürge aşırı ısınma sorunu: Aşırı ısınma, elektrikli süpürgenizin motoruna zarar verebilir. Bu motorların değiştirilmesi nispeten kolaydır, ancak bu işi gerçekleştirmek için Fakir ev aletlerinde uzman bir profesyonel olmanız gerekir.


Fakir Süpürge Servisi Neden Tercih Edilir?


Ortalama olarak, elektrikli süpürgeler, uygun şekilde ve özenle kullandığınız sürece yaklaşık sekiz yıl dayanır. Marka ve modele bağlı olarak, elektrikli süpürgeniz kötü şekilde hasar görmüşse garantisinden yararlanabilir, yenisiyle değiştirebilirsiniz. En kötü ihtimalle garanti dışında kalmışsa yeni bir elektrikli süpürge almanız gerekecektir. Fakat yetkili Fakir süpürge servisi, her türlü tamir, onarım ve bakım hizmetleri ile sizi ek bir külfetten kurtararak süpürgenizi ilk günkü performansıyla kullanmaya devam etmenizi sağlayacaktır.


Fakir Süpürge Bakım ve Onarım Hizmetleri


Fakir elektrikli süpürge modelinize 12 ayda bir bakım yaptırmanızı tavsiye ederiz; süpürgenize zamanında bakım yapılması ve onarılması, temizlik makinenizin ömrünü büyük ölçüde uzatabilir. Merkez Servis olarak, Fakir süpürge yedek parça, onarım ve bakım ihtiyaçlarınızı karşılayabiliriz. Servis merkezlerimiz, özelliklerine göre çoğu marka ve modeli onarabilecek donanımlı personele sahiptir. Servis teknisyenlerimiz, elektrikli süpürgenizin en iyi şekilde çalışmaya devam etmesini sağlamak için eksiksiz bir harici kontrol, bakım kontrolü ve mekanik güvenlik kontrolünü içeren bakım ve onarım hizmeti vermektedir.


Yetkili Fakir süpürge servisi olan firmamız aracılığıyla ürünlerinizi garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamir ettirebilirsiniz. % 100 memnuniyet garantisi sağlamak için çaba gösteriyoruz ve tüm süpürge tamir ve bakım hizmetlerimizde rekabetçi fiyatlar sunuyoruz. En iyi ev elektrikli aletleri markalarının modelleriyle çalışma tecrübesine dayanan geniş bir ağa sahibiz. Elektrik süpürgesi servisi veya onarımı hakkında daha fazla bilgi için bugün ekibimizle temasa geçebilirsiniz.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin