Demirdöküm Teknik Servis

Demirdöküm ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Demirdöküm Teknik Servisi


Demirdöküm Servis Arıza Kayıt

Ardahan Bitlis Şırnak Tunceli


Hayatı kolaylaştıran ısıtma, soğutma ve iklimlendirme sistemleri, Demirdöküm kalitesiyle 65 yıldır bizimle. Güven veren ünlü marka, Demirdöküm Servisi desteğiyle uzun yıllardan beri tüketicisine hizmet veriyor.


Günlük hayatta çok sık kullanılan ısıtma ve soğutma sistemlerinin güvenilirliği kadar tüketicilerin bilinçli olması da gerekiyor. Bu yüzden tüketicilerin ürünlerin kullanımını, bakımını ve arıza durumunda kimi araması gerektiğini bilmesi gerekiyor.


Bakımı Yapılmayan Klimada Ne Gibi Sorunlar Olabilir?


Klimadan Kötü Koku Yayılması: klima filtreleri zamanla tıkanabilir. Demirdöküm klima servisi, klima filtrelerin düzenli aralıklarla temizlenmesi öneriyor çünkü temizlenmeyen filtreler zamanla kötü kokuya neden olabiliyor.


Klimanın Gürültülü Çalışması: klima filtreleri uzun süre temizlenmediğinde klimanın fan motoru da tıkanıp bozulabilir. Bu yüzden cihaz çok sesli çalışır. Bu durumda fan motorunun değiştirilmesi gerekmektedir. Demirdöküm servisi, yedek parçayı tedarik eder ve klimanın onarılmasını sağlar.


Kombi Bakımı Neden Önemlidir?


Kombinin uzun ömürlü olması, verimli çalışması, enerji tasarrufu, olası kombi arızalarını önlemek ve en önemlisi de can ya da mal kayıplarının yaşanmaması için kombi bakımı çok önemlidir. Demirdöküm kombi servisi, kombinin bakımı ve kombi arızaları ile ilgili profesyonel destek veriyor.


Isıtma Soğutma Cihazları İçin Bakım Gerekli Mi?


Isıtma ve soğutma için kullanılan kazan, wrf sistemleri, ısı pompaları gibi cihazlar içinde bakım önemlidir. Demirdöküm kazan servisi, bakım hizmetiyle cihazların uzun ömürlü olmasını sağlıyor. Aynı şekilde wrf sistemleri içinde hizmet veren Demirdöküm wrf servisi, cihaz veriminin yıllar sonra da aynı olması için tüketiciyi yönlendirebiliyor. Isı pompaları içinde teknik yardım ve bakımı Demirdöküm pompa servisi vermektedir.


Demirdöküm teknik servisi, ürünlerindeki yüksek kaliteyi servis hizmetlerinde de gösteriyor. Montaj, bakım ve arıza tamiri için Demirdöküm özel servisi, hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin