Silverline Teknik Servis

Silverline ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Silverline Teknik Servisi


Silverline Servis Arıza Kayıt

Aksaray Ankara Kastamonu Kırşehir


Özellikle ankastre fırınlar ile popüler olan Silverline markası, havalandırma, pişirme, soğutma, yıkama ve su yönetimi gibi kategorilerde de kaliteli ürünleri ile bilinir, ancak teknoloji seviyesi karışıktır. Buzdolabı, fırın, hatta bir barbekü olsa bile, SİLVERLİNE BEYAZ EŞYA servisi ile iletişime geçerek müdahale etmeyi işin profesyonellerine bırakmak en doğru hareket olacaktır. Nihayetinde, SİLVERLİNE BEYAZ EŞYA servisi ile sorunun artmasını ve gelecekte daha fazla tamir ve bakım masraflarının ortaya çıkmasını önleyeceksiniz.


Silverline Buzdolabı ve Derin Dondurucu Tamir Servisi


En iyi buzdolabı veya dondurucu bile, garip sesler, sızıntı, çatlak buzluk, ışık ve gösterge problemleri, aşırı ısınma, soğutmama gibi sorunlar çıkartabilir. Silverline buzdolabı veya dondurucunuzun çalışma şeklini etkileyen bir sorunla karşılaşırsanız, SİLVERLİNE BEYAZ EŞYA servisi hizmetlerini arama zamanıdır. Yüksek vasıflı teknisyenlerimiz, sorunları kısa sürede giderecek ve cihazınızın normal çalışma performansına dönmesini sağlayacaktır.


Silverline Pişirme Cihazları Tamir Servisi


Davlumbazlar, fırınlar, mikrodalga fırınlar, pişirme tezgâhları ve diğer pişirme aksesuarları SİLVERLİNE BEYAZ EŞYA servisi profesyonel alanımızdadır. Pişirme cihazları özellikle tehlikelidirler, çünkü gaz veya elektrik içerirler. Bir gaz kaçağı, hatalı çalışma aralığı, patlamış fırın ışığı gibi sorunlar hafife alınmamalı hemen servis talebi oluşturulmalıdır. Durumu değerlendirmek için en kısa sürede nitelikli bir personel size yardımcı olacaktır.


Silverline Bulaşık Makinesi Tamir Servisi


Bulaşık makineleri gürültü, sızıntı, temiz yıkamama, su almama veya boşaltma yapmama gibi çeşitli problemler gösterebilir. Otomatik bulaşık makineleri, çoğu zaman hassastır ve pek çok tamir işlemi kolay görünmekle birlikte, amatör müdahaleler durumu daha da kötüleştirebilir. Bunun yerine SİLVERLİNE BEYAZ EŞYA servisi telefonlarımızı arayarak uzun ve kusursuz bir kullanım ömrü sağlayacak profesyonel hizmetler alabilirsiniz. Silverline beyaz eşya cihazınızdaki sorun ne olursa olsun, müşteri hizmetleri merkezimiz 7 gün ve 24 saat hizmetinizdedir.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin