Electrolux Teknik Servis

Electrolux ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Electrolux Teknik Servisi


Electrolux Servis Arıza Kayıt

Iğdır Kilis Konya Şırnak


1919'da Axel Wenner Gren tarafından kurulan Electrolux, İsveç merkezli bir ev aletleri üreticisidir. Electrolux ürünleri, buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, ocak, elektrikli süpürge, klima, kombi ve küçük ev aletlerini içerir. Hem estetik açıdan hoşa giden hem de işlevsel olan Electrolux, orta sınıf bir cihaz için iyi bir seçimdir. Bu nedenle 150'den fazla ülkede 40 milyondan fazla kullanıcıya sahiptir. Elektrolux servisi yaygın markanın Türkiye ağında hizmet vermektedir.


Electrolux Teknik Servis Hizmetleri


İnsanlar hayatı kolaylaştırmak için konforu tercih ettikleri sürece, kolayca üretilen ev aletleri yaşam tarzlarının bir parçası olmaya devam edecektir. Cihazlar var olduğu sürece, Elextrolux gibi çok dayanıklı olsalar bile, zaman zaman arızalanır ve onarım gerektirir. Electrolux teknik servisi bölümümüzde Electrolux beyaz eşya servisi, Electrolux klima servisi ve Electrolux kombi servisi birimlerimiz markanın tüm ürünlerinin tamir ve bakım hizmetini üstlenmektedir. Teknisyenlerimiz eski yeni her model beyaz eşya, klima ve kombi tamirinde deneyimli ve donanımlıdır. Cihazlarınızın emin ellerde olduğundan emin olabilirsiniz.


Elektrolux Beyaz Eşya/Kombi ve Klima Tamiri


- Buzdolabı tamiri: Temel amacı yiyecekleri soğuk tutmak olan buzdolaplarında zamanla ortaya çıkabilecek problemler, yeterince veya hiç soğutmaması, gürültülü çalışma, aşırı buzlanma veya buzluk bölümünün çalışmaması olabilir.
- Çamaşır makinesi tamiri: Yeni versiyonlarda elektronik özellikler arttıkça çamaşır makinenizin neden durduğunu, çalıştıramadığınızı anlamanız zor olabilir. Bu teknik detaylarla Elektrolux beyaz eşya servisi teknisyenlerimiz ilgilenir.
- Bulaşık makinesi tamiri: Arızaların çoğu sert suların, deterjan veya kullanılan kimyasalların meydana getirdiği korozyondur. Bulaşık makineniz çalışmıyor, çok sesli çalışıyor veya temiz yıkamıyor ya da bulaşıkları kurutmuyor ise bunlar teknik servis aramanız için yeterli nedenlerdir.
- Elektrik süpürgesi tamiri: Makine tozu çekmiyor, vakum performansı düştü, hortumunda yırtık var, motoru aşırı ısınıyor, tuhaf sesler çıkarıyor, cümleleri size yabancı gelmiyorsa teknik servis müdahalesi gerekecektir.
- Klima tamiri: Serinletmeme şikâyetlerinin birçok teknik nedeni olabilir ancak çoğu zaman suçlu kirli bir filtredir. Periyodik bakım yaptırmak, klimanızda olabilecek sorunları önler, verimini artırır.
- Kombi tamiri: Su, gaz ve elektriğin kombinasyonu sizin için ısı ve sıcak su üretmiyorsa arızanın farklı sebepleri vardır. Uzman kombi servisi ekibimizin yeteneklerine güvenebilirsiniz.


Herhangi bir Elektrolux beyaz eşya, klima ve kombi arızası için Electrolux özel servisi tamir ve bakım hizmeti iletişim telefonlarımızı 7/24 arayabilirsiniz. Tüm tamir gerektiren işlerde kalite sunuyoruz, değişmesi gereken parçalar için orijinal ürün kullanıyoruz ve yapılan tüm işlemler için 1 yıl garanti veriyoruz.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin