Endüstriyel Teknik Servis

Endüstriyel ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Endüstriyel Teknik Servisi


Endüstriyel Servis Arıza Kayıt

Balıkesir Eskişehir Giresun Hatay


Endüstriyel alanlar için özel olarak tasarlanan beyaz eşyalar, teknik açıdan daha profesyonel özelliklere sahip cihazlardır. Motor gücü, program sayısı ya da kapasitesi bilinen beyaz eşyalardan daha gelişmiş olduğundan uzman desteği gerektirir. Endüstriyel özel servisi, uzmanlık gerektiren endüstriyel beyaz eşyalar için teknik hizmet sağlamaktadır.


Beyaz Eşyalar Nasıl Kullanılmalı?


Beyaz eşyaları kullanmadan önce mutlaka kullanım kılavuzunun okunması gerekir. Cihazları kullanırken teknik özelliklerini ya da programlarını aşırı şekilde zorlamamak, mevsim normallerini aşmamak, yıpranmış parçalarını değiştirmek, hava sirkülasyonunu sağlamak, temizliğinde sert kimyasallar kullanmamak, darbelerden korumak, uygun şekilde konumlandırmak ve doğru bakımı yapmak gerekiyor. Alınacak olan bu önlemlerle ve doğru kullanımla beyaz eşyaların potansiyeli ve kullanım ömrü arttırılabilir.


Beyaz Eşyaları Temizlerken Nelere Dikkat Etmeli?


Beyaz eşyalar temizlenirken insan sağlığı için öncelikle güvenlik önlemlerinin alınması gerekir. Cihazın elektriği kesilmeden temizliğe başlanmamalıdır. Daha sonra kullanıcının ayırabileceği parçalar ayrılarak temizlenmelidir ancak temizlik sırasında sert kimyasalların kullanılmaması gerekiyor. Özellikle de bulaşık makinası ve klima gibi filtreleri bulunan beyaz eşyaların filtrelerinin düzenli olarak temizlenmesi çok önemlidir. Endüstriyel beyaz eşyaların profesyonel bakımı ya da tamiri için Endüstriyel beyaz eşya servisi, tercih edilmelidir.


Neden Endüstriyel Teknik Servisi Tercih Edilmeli?


Endüstriyel beyaz eşyalar, çok sık kullanılır ve yüksek kapasiteli makinelerdir. Bu nedenle bakımlarının ya da onarımlarının uzmanlar tarafından yapılması gerekiyor. Endüstriyel teknik servisi müşteri, endüstriyel beyaz eşyalarla ilgili bir sorunla karşılaşıldığında hızlı arıza tespiti yaparak bilgi verir ve uygun maliyeti hesaplar. Marka ve model farklılıkları uzman servis için önemli değildir. Her marka endüstriyel beyaz eşya için teknik servis, gerektiğinde orijinal yedek parça temin eder ve arızanın kısa sürede giderilmesini sağlar.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin