Soteco Teknik Servis

Soteco ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Soteco Teknik Servisi


Soteco Servis Arıza Kayıt

Antalya Balıkesir Kırşehir Şırnak


Avrupa’nın en iyi süpürge modellerini piyasaya sunan Soteco, seçkin özellikleri ve yeni teknolojilere uygun gelişmiş donanımları sayesinde kuruluşundan günümüze değin başarısını arttıran markalar arasındadır. Ürünlerin içerisinde kullanılan kauçuk sistemler, kullanım ömrünü olumlu yönde etkilerken pratik temizlik yapabilme avantajı da verir. Ayrıca endüstriyel bakım ve teknik servis konusunda da gelişmiş bir ağa sahiptir. Deneyimli kadromuz, Soteco süpürge servisi konusunda tüm müşterilerine 7/24 teknik hizmet sunmaktadır.


Neden Soteco Süpürge Servisi Tercih Etmeliyim?


Soteco süpürge servisi, kusursuz hizmet ve hızlı bakım önerileri sayesinde süpürgenizde meydana gelen herhangi arıza durumuna anında çözüm sağlar. Soteco süpürge servisi ekibinde alanında deneyimli, güleryüzlü, eğitimli ve daima kendini geliştiren yeniliklere açık kişiler hizmet verir.


Soteco Süpürge Servisi Garanti Süresi Ne Kadardır?


Arızalanmış veya bakım gereken bir Soteco marka süpürgeniz varsa öncelikle ilgili telefon numarasından iletişime geçerek bilgi isteyebilirsiniz. Tam donanımlı ekip, servis hizmetini gerçekleştirmek için sizi yönlendirecektir. Talep ettiğiniz gün ve saate sizi ziyaret eden ekip onarım işleminizi gerçekleştirmek üzere harekete geçecektir. Yapılan tüm işlemler ve değiştirilen parçalar 1 yıl boyunca garanti kapsamındadır.


Soteco Süpürge Servisi Onarım Süreci Nasıl İlerler?


Onarım yapmak üzere sizinle iletişime geçen Soteco süpürge servisi ekibi, öncelikle servis ve parça değişimini fişle kayıt altına alır. Böylelikle müşteri mağduriyeti yaşanmadan kısa sürede onanım işleminiz tamamlanır. Uygun fiyat garantisi sunan tecrübeli ekibimiz sayesinde güvenli bir bakım ve onarım hizmetinden faydalanabilirsiniz.


Arıza durumuna anında yapılan müdahaleler, onarım maliyetlerini azaltacak ve süpürgenizi daha uzun yıllar kullanabilmenizi destekleyecektir. Dolayısıyla oluşan arızaları kendiniz çözmeye çalışmadan veya ertelemeden uzman personellerin deneyimli ellerine bırakmanız soruna daha kısa sürede başarılı bir çözüm alabilmenizi kolaylaştıracaktır.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin