Hotpoint Teknik Servis

Hotpoint ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Hotpoint Teknik Servisi


Hotpoint Servis Arıza Kayıt

Çorum Denizli Karaman Kayseri


Hotpoint dünyanın en popüler beyaz eşya ve ev cihazları üreticilerindendir. 100 yılı aşkın marka başarısı, müşteri hizmetlerine verdiği büyük önemden kaynaklanır. Hotpoint bir cihazla ilgili herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, Hotpoint servisi tam donanımlı teknik personeli ile emin ellerde olduğunuzu biliyorsunuzdur. Hotpoint tamir ve bakım hizmetleri ekibi, beyaz eşya, klima ve kombi cihazlarınızın onarımı, bakımı ve yeni gibi çalışmasını sağlamanıza yardımcı olacak çözümler sunmak için 7/24 hizmetinizdedir.


Hotpoint Teknik Servisi - Hotpoint Beyaz Eşya, Kombi ve Klima Tamir/Bakım Servisi


Hotpoint web sitesi aracılığıyla tüketicilerine destek verir, cihazlarınızdan en iyi şekilde yararlanmak için kullanım kılavuzlarını, talimatları veya faydalı ipuçlarını indirmeniz gerekir. Daha fazla desteğe ihtiyacınız olursa, Hotpoint teknik servisi size yardımcı olmak için her zaman hazırdır. Beyaz eşya, klima ve kombi tamir ve bakım hizmetlerinde engin tecrübesiyle, firmamız tarafından gönderilen teknik ekip tüm sorunları tespit etme ve çözme becerisine sahiptir. İstenen hizmeti vermeye yetkin olduklarından emin olabilirsiniz.  


En İyi Hotpoint Beyaz Eşya Servisi


Çamaşır yıkama ve kurutma makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ocak, süpürge, buzdolabı gibi günlük hayatın vazgeçilmezi beyaz eşyalar, zaman içinde aşınma, korozyon, elektrik arızaları, kötü kullanım, yetersiz bakım gibi nedenlerle herhangi bir anda arızalanabilir. Hotpoint beyaz eşya servisi olarak acil durumlarla başa çıkmaya ve her türlü sorunu çözmeye hazırız. Bu özgüvenin temeli, 20 yıldan fazla olan deneyim ve bilgi birikimimizdendir.


En İyi Hotpoint Klima Servisi


Klimalar uygulama yeri ve ihtiyaca göre farklı sistemleri olan cihazlardır. Merkezi sistem kanallı klimalar, bölünmüş sistem split klimalar, pencere tipi, duvar tipi klimalar, kaset klimalar, salon tip klimalar gibi klima çeşitlerinin arıza sorunlarının giderilebilmesi için uzman Hotpoint klima servisi teknisyenlerine ihtiyacınız olacaktır.


En İyi Hotpoint Kombi Servisi


Kombiler, ısıtma teknolojisindeki devrim niteliğindeki cihazlardır. Hem ısınma hem sıcak su ihtiyacınıza anlık cevap verebilen kombi cihazlarının sistemleri ise oldukça karmaşık ve hassastır. Kombinizden olağan dışı sesler geliyorsa, ateşleme yapmıyorsa veya kombi etrafından su sızıntısı varsa bu, muhtemelen Hotpoint kombi servisi uzmanının çözmesi gereken bir sorundur.


İhtiyaç duyulması halinde bir cihaz tamir servisinin bulunması ve yardıma hazır olması kadar güzel bir şey yoktur. Hotpoint özel servisi olarak 7/24 hizmet hattımızın açık olduğunu bilmenizi isteriz. Arıza bildiriminde bulunduğunuz anda teknik servisimiz harekete geçecek, cihazınızdaki arızanın tespiti, tamiri, gerekli parça değişimleri veya bakımı için istediğiniz zaman diliminde adresinizde olacaktır.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin