Columbus Teknik Servis

Columbus ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Columbus Teknik Servisi


Columbus Servis Arıza Kayıt

Batman Burdur Kahramanmaraş Malatya


Alman endüstriyel temizlik ekipmanları üreticisi COLUMBUS, 1926 yılında Gustav Staehle tarafından ilk vakumlu zemin cilalama makinesinin geliştirilmesi ile yaratılan markadır. COLUMBUS parlatma, yıkama ve süpürme makineleri 70'den fazla ülkede binlerce kullanıcısı ve yaygın COLUMBUS servisi ile en istikrarlı ve popüler markalar arasındadır.


COLUMBUS Endüstriyel Temizlik Makineleri


Zemin, yapılan iş veya hizmetle alakalı toz, kir ve döküntülerin doğal deposudur. Temizlemek için farklı fonksiyonlara sahip ve temel olarak 3 tip temizlik makinesi vardır:


- Endüstriyel zemin süpürgesi: Yaya işletimli, sürülebilir ve döner fırça sistemi kullanarak yüzey kalıntılarını toplarlar.
- Endüstriyel zemin yıkayıcı: İnatçı döküntüleri ve izleri gidermek için döner fırçaları su ve temizleme maddeleriyle birlikte kullanılır; zemin, bazen vakum ile temizlenir ve kurutulur.
- Endüstriyel süpürgeler: Öncelikle halı veya düz zeminlerde kullanılabilir. İhtiyaca bağlı olarak boyut ve görev bakımından değişiklik gösterirler ve çok seviyeli filtrasyon gibi spesifik özelliklere sahip olabilirler.


COLUMBUS teknik servisi itmeli temizlik, binicili temizlik, cila makineleri, ıslak vakum, halı yıkama makineleri, merdiven temizliği makineleri, exproof makineler gibi işlevsel tüm temizlik makineleri tamiri ve onarımı için yetkin ve tecrübelidir.


COLUMPUS Süpürge Neden Arızalanır?


Endüstriyel temizlik makineleri soğuk su basınçlı, sıcak su basınçlı, kuru buharlı, cila makineleri gibi farklı işlevlere sahiptir. Dolayısıyla arıza nedenleri farklıdır. Kuru vakum süpürgelerde genellikle filtrelerin toz ve diğer maddelerle tıkanması bir arıza nedeni iken ıslak vakum makinelerinde korozyon, tipik arıza sebebidir. COLUMBUS süpürge servisi arıza tespiti ve onarımı için gereken çözüm önerilerini getirecekti, ancak düzenli bakım ile makine arızalarının çoğunun önüne geçebilirsiniz.


COLUMBUS özel servisi periyodik bakımı ile endüstriyel süpürge veya diğer temizlik makinelerinizin verimliliğini artırabiliriz, kullanım ömrünü uzatabiliriz ve potansiyel arızaları önleyebiliriz. Bizi 7/24 arayabilirsiniz.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin