Seg Teknik Servis

Seg ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Seg Teknik Servisi


Seg Servis Arıza Kayıt

Gaziantep Hakkari Kütahya Mersin


Ünlü elektronik markaları arasında yer alan SEG, pek çok farklı ürün üretimine yer veren bir markadır. Beyaz eşya konusunda deneyimli olan marka aynı zamanda klima modelleriyle de pek çok kişinin ilk tercih ettiği markalar arasında yer almayı başarıyor. Ancak bütün markalara ait olan klimalarda olabileceği gibi SEG markalı klimalarda da çeşitli arızalar ortaya çıkabiliyor.


SEG Klimalar Neden Arızalanır?


Klimalarda gerçekleştirilmesi gereken periyodik bakımların gerçekleştirilmemesi, fiziksel darbeler, klima temizliğinin yapılmaması ve aynı zamanda elektrik akımlarındaki sorunlar klimaların arıza yapmasına yol açabilmektedir. Bu tür sebeplerden dolayı arızalar meydana geldiği zaman vakit kaybedilmeden SEG servisi hizmeti sunan firmalardan yararlanmanız gerekebilir.


SEG beyaz eşya servisi hizmeti sunan firmalar profesyonel ekipleriyle çalışmalarını sürdürerek arızaları hızlı bir şekilde analiz ederler ve en kısa sürede sorunlarınızın çözüme kavuşmasını sağlarlar. SEG klima servisi firmaları aynı zamanda klimalarınızın periyodik bakımlarını da yapabilmektedir.


SEG TV Teknik Servisi


SEG markası aynı zamanda televizyon modelleriyle de ünlüdür. Pek çok kişi tarafından tercih edilen SEG televizyonlar da zaman içerisinde arıza yapabilir. SEG TV servisi olarak hizmet sunan firmalar arasından güvenilir olanlarını seçerek televizyonlarınızı ilk günkü gibi yüksek bir performans eşliğinde kullanmaya devam edebilirsiniz.


SEG özel servisi sunan firmalar tarafınıza arıza ve uygulanacak işlemler hakkında detaylı bilgi verir ve onayınızı almadan herhangi bir işlem uygulamazlar. Böylelikle sürpriz sonuçlar ile karşılaşmak gibi sorunlar da yaşamamış olursunuz.


SEG teknik servisi alarak sizler de SEG markalı ürünlerinizi güvenilir şekilde kullanmaya devam edebilir ve ürünlerinizin kullanım ömrünü uzatabilirsiniz. Firma seçiminizi yaparken fiyat karşılaştırması yapmayı da ihmal etmemelisiniz.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin