Otek Teknik Servis

Otek ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Otek Teknik Servisi


Otek Servis Arıza Kayıt

Adana Ağrı Burdur Konya


Yeni bir marka olmasına rağmen gün geçtikçe daha yaygın bir kullanıma sahip olmaya başlayan Otek, seçkin ve kaliteli ürün kataloğu ile geniş bir kitle tarafından kullanılmaya başlandı. Otek marka süpürgeler yüksek motor ve emiş gücü, detaylı temizlik ve farklı alanlarda kullanılan zengin aparatları ile dikkat çekiyor. Markanın süpürgelerini tercih etmeniz için en önemli sebeplerden birisi de hiç kuşkusuz geniş bir Otek servisi ağı olmasıdır. Ürünlerde herhangi bir problem oluşması halinde servise kolayca ulaşmak, insanların bu markayı tercih etmesinde etkili oluyor.


Otek Süpürge Neden Arıza Yapar


Elektrik ile çalışan ve eletronik bir çalışma mekanizmasına sahip olan tüm cihazlarda zaman içinde kullanıma bağlı olarak arızalar ortaya çıkabilir. Ya da cihaz ilk kullanılmaya başlandığında elektrik aksamında bir problem olabilir. Böyle bir durumda mutlaka Otek süpürge servisi ile görüşülmeli ve cihazın değişimi talep edilmelidir. Bunun dışında kullanıma bağlı olarak gelişen arızalar görülebilir.


Otek Süpürge Filtre Arızası Nedenleri Nelerdir


Örneğin cihazın filtresinde sorun olabilir. Süpürgelerin sık sık değişmesi gereken parçalarından birisi filtredir. Düzenli değiştirilmeyen filtre cihazın performansını düşürür. Yedek parça değişiminde orijinal ürünleri kullanmak cihazın ömrünü uzatacağı için bu tür parçalar servis elemanlarından talep edilmelidir.


Otek Süpürge Teknik Servisi Ne Zaman Çağrılmalı


Otek özel servisi çağırmadan önce cihazınızın çalışıp çalışmadığını kontrol etmelisiniz. Cihaz prize takıldığı halde çalışmıyorsa güç düğmelerini kontrol etmeli, halen çalışmıyorsa teknik destek almalısınız. Güç kablosunda meydana gelen hasarlara bağlı olarak bu tür arıza ortaya çıkabilir. Cihazın motor kısmından koku gelmeye başladıysa cihazı hemen prizden çekmeli ve Otek teknik servisi ile görüşerek servis hizmeti talep etmelisiniz.


Sürürge arızaları arasında en sık rastlananlardan birisi de hortumda oluşan kırılma nedeniyle cihazın emiş gücünün azalmasıdır. Bu tür bir problem ile karşı karşıya kaldığınızda mutlaka servis hizmeti almalı, hasarlı parçayı orijinal parça ile değiştirmelisiniz.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin