Promini Teknik Servis

Promini ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Promini Teknik Servisi


Promini Servis Arıza Kayıt

Diyarbakır Erzurum Kayseri Kilis


Promini süpürgeler, Fantom markası tarafından üretimi yapılan süpürgelerdir. Kullanım alanına göre hem ofis hem de ev süpürgeleri üreten marka, bu alanda sektörde önemli bir yere sahiptir. Kalitesi ve uzun ömürlü ürünleri ile sektörün tercih edilen markası olan Fantom Türkiye’nin her yerinde Promini servisi ağı olması, süpürge arızalarının kolay ve hızlı bir şekilde giderilmesini sağlıyor.


Neden Promini Teknik Servisi Tercih Etmelisiniz


Bir markanın servis ağı olması demek o markanın çok sayıda insan tarafından kullanılıyor olduğunu gösterir. Türkiye’nin farklı noktalarında yüzlerce Promini özel servisi olması markanın tercih edilmesinde önemli bir kriterdir. Neden Promini teknik servisi tercih edilmeli? Öncelikle güvenilir hizmet anlayışından dolayı tercih edilmelidir. Süpürge ve küçük ev aletlerinin yanı sıra fabrika, otel, hastane, yurt, okul... gibi geniş alanların temizliğinde kullanılan endüstriyel ıslak kuru süpürgeler hakkında da teknik bilgiye sahip olan servis elemanları arızalara daha hızlı bir şekilde müdahale eder.


Promini Süpürgelerde Görülen Arızalar Nelerdir


Elektrikli süpürgeler kullanım kulavuzunda belirtilen kurallara uygun kullanıldığında kolay kolay arıza vermezler. Ancak bazen cihazın aksamlarında kullanıma bağlı olarak gelişen elektronik arızalar meydana gelebilir. Motor arızaları bunlar arasında yer alır. Motordan koku gelmesi arıza işaretidir. Yanık kokusuna benzeyen bir koku geldiği an cihazın kullanımı durdurulmalı ve Promini süpürge servisi ile iletişim kurularak profesyonel bakım ve onarım hizmeti talep edilmelidir.


Promini Motor Arızası Neden Meydana Gelir


Promini ıslak kuru süpürgelerde motor arızası aşırı kullanıma bağlı olarak gelişebileceği gibi cihaz kablolarının gereğinden fazla çekilmesi iç aksamda temassızlığa ve motorun çalışmamasına neden olabilir. Motoru çalıştıran düğmenin bozulması da motor arızasına neden olabilir. Motorun çalışmaması motor kömürünün bitmesi nedeniyle de ortaya çıkabilir. Süpürge arızalarını tespit etmek amatörce yapılacak bir işlem değildir, arıza gidermenin en kolay ve doğru yolu teknik servis çağırmaktır.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin