Manitowoc Teknik Servis

Manitowoc ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Manitowoc Teknik Servisi


Manitowoc Servis Arıza Kayıt

Bursa Edirne Eskişehir Muş


Farklı sektörlere ait birçok firma, buz makinesi gibi endüstriyel cihazlar kullanıyor. Günlük hayatta kullanılan beyaz eşyalardan çok farklı olan endüstriyel makinelerinin bakımını ise kullanıcılar tarafından yapılamıyor. Makineden alınan verimin korunabilmesi ve cihazın uzun yıllar kullanılabilmesi için Manitowoc teknik servisi gibi, konusunda uzman firmaların hizmetlerinden yararlanılması gerekiyor. En iyi buz makinelerini tasarlayan, üreten ve satışa sunan Manitowoc, sayısız ödüle sahip bir dünya markası.


Endüstriyel Buz Makineleri Nerelerde Kullanılır?


Gıda sanayisi, turizm sektörü, plastik sanayisi, eğlence sektöründe, ilaç sektöründe ve laboratuvar gibi birçok alanda endüstriyel buz makineleri kullanılmaktadır. İhtiyaca göre buz üreten bu makinelerin kullanımı, ilgili sektör ve firmalar için büyük avantajlar sağlıyor. Modüler buz makineleri, set üstü ya da set altı buz makineleri, buz hazneleri ve dispenserleri gibi kullanım amacına hitap eden, çevreci aynı zamanda da enerji tasarruflu tasarımlar üreten Manitowoc, uluslararası kalite standartlarına da uyumluluk gösteriyor.


Endüstriyel Buz Makinelerinin Bakımı Nasıl Yapılır?


Teknik bilgisi olmayan kullanıcılar, buz makinesini parçalara ayırarak temizleme çabasına girmemelidir. Kullanıcıların yapabileceği bakım çok sınırlı olmakla birlikte, cihazın kullanım kılavuzundaki yönergeleri takip etmeli ya da Manitowoc buz makineleri servisi uzmanlarından destek almalıdır. Tüketicileri periyodik cihaz bakımı ve önemi konusunda bilgilendiren Manitowoc servisi, teknik hizmetlerde her zaman profesyonel davranarak kesintisiz destek veriyor.


Neden Manitowoc Teknik Servisi Tercih Edilmeli?


Endüstriyel buz makinelerini 1964 yılından bu yana üreten Manitowoc, sektörde dünyanın önde gelen markaları arasında yer alıyor. Ülkemizde de satış ağı bulunan ünlü markanın teknik servisi, dünyanın her yerinde olduğu gibi aynı kalitede hizmet veriyor. Manitowoc özel servisi, her türden endüstriyel buz makinesinin bakım ve onarımı dalında uzman ekibiyle gerçekleştiriyor.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin