Rubenis Teknik Servis

Rubenis ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Rubenis Teknik Servisi


Rubenis Servis Arıza Kayıt

Bartın Denizli Kilis Van


Klimanız normal bir bakımdan daha fazlasına ihtiyaç duyduğunda, profesyonel bir servis teknisyeni, klima sisteminizdeki sorunları bulur ve çözer. RUBENIS KLİMA servisi olarak arıza önleyici klima bakımına inanıyoruz ve cihazınızı tam bakımlı ve optimum durumda tutmak için eksiksiz bir servis sunuyoruz. Klima ünitelerinin bakımı, sistem verimliliğini korumak ve uzun soluklu kullanım için son derece önemlidir. Çoğu klima üreticisi, yeni bir iklimlendirme sistemi kurarken düzenli bakıma tabi 3 yıl garanti sunar.


RUBENIS Klima Bakımı Nasıl Yapılır?


Klima bakımı yaptırmak için cihazın bozulmasını beklemenize gerek yoktur. Düzenli olarak her yıl klima bakımı yaptırmanız önerilir. RUBENIS KLİMA servisi müşteri hizmetleri birimimize kayıt yaptırmanız bu periyodik akışı otomatikleştirecektir. Adresinize gelen donanımlı teknisyenlerimiz aşağıdaki gibi kontroller ve işlemler yapacaktır.


- Doğru çalışıp çalışmadığının kontrolü için sistemin incelenmesi
- Hareketli parçaların aşınma ve yıpranma açısından kontrol edilmesi
- Klima ünitesi filtreleri çıkarma ve temizleme
- Boru çalışmasını ve izolasyonunu inceleme
- Tüm iç alanları temizleme
- Yeniden devreye alma sistemi-gaz basınçlarını kontrol etme ve ayarlama
- Her bir üniteyi, gaz sızdırmazlığını kontrol etmesahip.


Periyodik RUBENIS Klima Bakımı ile Maksimum Verimlilik


Klimanın kullanım maliyetleri genellikle elektrik faturanızda gizlenir; yeni birimlerdeki enerji sarfiyatı miktarı yaklaşık 5 w iken, bobinler ve filtreler kirlendiğinde gerektiğinde bu bazen % 30'a kadar enerji maliyetlerinde artışa neden olur. Klimanızın RUBENIS KLİMA servisi hizmetleri ile düzenli olarak bakımının yapılması, performansını artıracak ve daha ciddi arızaların önünü kesecektir. Ayrıca, ünitelerin bulundukları ortamda kötü kokmasını da önleyecektir.


RUBENIS KLİMA servisi olarak tek bölmeli sistemlerden VRF sistemlerine kadar hizmet verme yetkinliğine sahibiz. Herhangi bir arıza durumunda Rubenis Klima Servisi, Rubenis klima arıza servisi, Rubenis klima bakım servisi bölümlerimizi 7/24 arayabilirsiniz. Size sadece hızlı bir şekilde müdahaleyi garanti etmekle kalmayıp, aynı zamanda anlaşma süresince sabit klima bakım fiyatları sağlayan bir hizmet sözleşmesi sunuyoruz.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin