Siemens Teknik Servis

Siemens ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Siemens Teknik Servisi


Siemens Servis Arıza Kayıt

Aydın Kayseri Kocaeli Tunceli


Siemens, Alman beyaz eşya pazarında en büyük paya sahip, teknoloji, inovasyon ve tasarım alanında uluslararası standartları belirleyen markadır. 12 Ekim 1847'de Werner von Siemens ve Johann George Halske tarafından kurulmuştur. 165 yılı aşkın bir süredir Siemens ismi performans, yenilikçilik, kalite ve güvenilirlik ile anılarak uluslar arası yerini almıştır. Çamaşır yıkama ve kurutma makineleri, bulaşık makineleri, buzdolabı, fırın gibi beyaz eşya grupları, TV'ler, elektrikli süpürgeler, klimalar ve küçük ev aletleri ile geniş bir ürün çeşitliliğine sahiptir. Siemens, aynı zamanda, ev aletlerinin verimliliğinin geliştirilmesinde ve üretiminde dünya lideridir. Siemens, 1967'den beri BOSH ve diğer bazı önemli markalarla birlikte BSH Hausgerate GmbH çatısı altındadır.


Siemens Beyaz Eşya Tamir ve Bakım Servisi


Buzdolabı, derin dondurucular, ankastre buzdolapları: Buzdolabı arızalarının iki önemli nedeni, yüksek voltaj dalgalanması ve aşınmadır. Bununla birlikte, standart, tam boyutlu bir buzdolabının ortalama ömrü yaklaşık 17 yıl iken, kazalar veya bakım eksikliği ömürlerini önemli miktarda azaltabilir. Siemens soğutma grubunda yer alan tüm buzdolabı çeşitleri için Siemens beyaz eşya servisi uzman teknik personelimiz ile tamir ve bakım hizmetleri sunuyoruz. Arıza ne olursa olsun üstesinden gelebiliriz.


Pişirme grubu: Sorunlu tıkanmış bileşenlerden veya hatalı elektrik bileşenlerinden kaynaklanabilen arızalar olabilir. Fırınlar, buharlı fırınlar, ocaklar, mikrodalga fırınlar, sıcak tutma çekmeceleri, davlumbaz ve aspiratörler ile ilgili tüm sorunlarınıza çözüm üretebiliriz.


Süpürge grubu: En sık rastlanan elektrikli süpürge arızaları; kendi kendine kapanma, toz emiş gücünde zayıflama veya gürültülü çalışmadır. Nedeni ne olursa olsun, toz torbalı/toz torbasız elektrikli süpürge, dikey süpürge veya şarjlı süpürge arızaları için Siemens süpürge servisi uzmanlığına güvenebilirsiniz.


Yıkama ve kurutma grubu: Makineniz hiç çalışmıyor, su almıyor veya suyu tahliye etmiyor olabilir. Siemens çamaşır makineleri, kurutma makineleri, kurutmalı çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, ankastre bulaşık makineleri şikâyetleriniz için yetkin teknik servis ekibimize danışabilirsiniz.


En İyi Siemens TV Servisi Hangisi?


En yüksek kalitede TV satın alabilmenize rağmen, yine de günün birinde ani bir arıza meydana gelebilir; TV ekranınız aniden kararabilir, ekranda çizgiler oluşabilir, ses sorunları yaşanabilir veya akıllı televizyonunuz internetle bağlantı kuramayabilir. Siemens TV servisi ekibi için bunlar düzeltilebilir kolay işlerdir. Siemens TV'nizi mümkün olan en az strese neden olmak için en yüksek standartta ve en kısa sürede onarabiliriz. Plazma TV, LCD TV, LED TV, OLED TV, 4K SMART TV teknolojilerinin hepsinde uzman olan Siemens teknik servisi ekip çalışanlarımıza güveniyoruz. En iyi Siemens TV servisi, en kısa sürede adresinizde olabilen, arızayı çabucak tamir edebilen ve yapılan işe kullanılan malzemeye 1 yıl garanti verebilen servisimizdir!


Siemens Klima Servisi Ne Zaman Aranmalı?


Çoğu klima sistemi, uzun süre kullanıma dayanacak yüksek kaliteli parçalarla üretilir. Fakat düzgün çalışmasını sağlamak için çok özen gösterilmesine rağmen, klimalar hala arıza yapma potansiyeline sahiptir. Klimaların arıza nedenleri farklı olabilir, bazen basit bir kumanda arızası bazen kirli bir filtre veya kırık fan kanatları sorun yaratır. Tüm fiziki kontrollerinize rağmen hala; klima ünitenizin evinizi olması gerektiği gibi soğutmadığını fark ederseniz, klimanız çalışırken garip sesler duyarsanız, klimanızdan su sızıyorsa veya yanık kokuları alırsanız, mutlaka Siemens klima servisi birimlerimiz ile iletişim kurmalısınız.


Siemens özel servisi ekibimiz sektördeki en yüksek standartlara göre çalışmaktadır ve Siemens cihaz onarımlarınızı kısa sürede mükemmel bir şekilde tamamlayacaktır. Yapmanız gereken tek şey ihtiyacınız olduğunda bizi aramaktır. 7 gün 24 saat çağrı merkezimiz hizmetinize açıktır.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin