Hidrofor Teknik Servis

Hidrofor ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Hidrofor Teknik Servisi


Hidrofor Servis Arıza Kayıt

Bursa Düzce Kırıkkale Niğde


Birçok alanda kullanılan pompa veya hidrofor, itina ile yapılan hesaplamalar sonucunda uygulanan sistemlerdir. Hidrofor montajından önce Hidrofor servisi, her etmeni dikkate alarak doğru sistemi geliştirir. Pompalarda da ideal pompa tipinin seçilmesinde ve uygulanmasında Pompa servisi uzmanlığı gereklidir.


Hidrofor Ve Pompa Arasındaki Fark Nedir?


Hidrofor, yeterli olmayan su basıncını arttıran pompalama sistemidir. Hidrofor sistemi hidrofor pompası, basınç tankı, basınç şalteri, elektrik panosu, manometre, vana ve hortumdan oluşur. Hidrofor özel servisi, gerekli parametreleri belirler ve hatasız hesaplanmaların yapılmasında yardımcı olur.


Pompa ise sıvıları yüksek basınçla hareket ettirerek taşınmasını sağlayan bir mekanizmadır. Hacimsel ve rotodinamik olmak üzere iki guruba ayrılan pompaların kullanım alanı çok fazladır. Pompa özel servisi, kullanım alanına uygun pompanın seçimini ve uygulamasını gerçekleştirir.


Hidrofor ve pompa benzerlik gösterse de birbirlerinden farklıdır. Hidrofor, içerisinde pompanın ve diğer ekipmanların bulunduğu bir sistemdir ancak pompa sadece farklı sıvıların itilerek taşınmasını sağlayan mekanizmadır.


Hidrofor Ve Pompa Seçimi Nasıl Olmalıdır?


Hidrofor seçerken binanın kat satısı, daire sayısı, elektrik şebekesinin yeterliliği, hidrofor montajının alanı, yapısal özellikleri, boruların uzunluğu, hidroforun basıncı ve debisi gibi etmenler göz önünde bulundurulmalıdır. En doğru hidrofor sistemini seçmek, montaj ve teknik destek için uzman Hidrofor teknik servisi hizmetlerinden faydalanılmalıdır.


Pompa seçerken sıvının yapısı, basıncı, debisi, dönüş yönü ve hızı dikkate alınmalıdır. Pompanın kullanım alanı ve büyüklüğü de pompa seçiminde etkilidir. Bu nedenle bilirkişi denetimi çok önemlidir. Pompa teknik servisi, ideal pompa türünün seçilmesinde ve teknik destek gereksiniminde en doğru hizmeti verir.


Neden Uzman Servis Tercih Edilmeli?


Hidrofor ve pompa sistemlerinde her zaman uzman desteğinin alınması gerekiyor. Pompa ya da hidrofor hesaplamalarını sadece uzman kişiler yapabilir. Montaj ve bakım gibi teknik konular için mutlaka uzman servis tercih edilmelidir.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin