Karcher Teknik Servis

Karcher ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Karcher Teknik Servisi


Karcher Servis Arıza Kayıt

Aydın Edirne Gümüşhane Yozgat


Karcher, elektrikli ev aletleriyle piyasanın en fazla tercih edilen markaları arasında yer almaktadır. Teknolojik başarısını hizmet alanında da gösteren marka, Karcher Teknik Servisi hizmetleriyle tüketicilerin hayatını kolaylaştırıyor.


En Sık Karşılaşılan Elektrikli Süpürge Arızaları Nelerdir?


Emiş Gücünde Azalma: hava filtresinin tıkalı olması, hortumun ya da borunun tıkalı olması, fan diskinin bozulması, toz haznesinin çok dolu olması ya da yerine tam oturmaması gibi durumlarda elektrikli süpürgenin emiş gücü azalır.


Hava Çıkışından Kötü Koku Yayılması: toz torbalı süpürgelerde, torba aşırı dolduğunda kötü koku yayabilir. Bunun dışında hava filtrelerinin tıkalı ya da kirli olması da koku yayılmasına neden olabiliyor.


Süpürgenin Aşırı Ses Çıkarması: elektrikli süpürgenin hava akımını engelleyen bir tıkanıklık söz konusu olduğunda ya da cihaz motorunda oluşmuş bir arıza var ise süpürge aşırı ses çıkartabilir. Süpürge parçaları kontrol edildiğinde her hangi bir tıkanıklık ve sıkışmış bir cisim bulunmuyorsa tüketicinin Karcher Süpürge Servisi yetkililerine başvurması gerekmektedir.


Elektrikli Süpürge Bakımı Nasıl Olmalıdır?


Cihazların verimli ve uzun ömürlü kullanımı için tüketicilerin doğru bakımı yapabilmesi gerekiyor. Makine parçaları her kullanımdan sonra mutlaka kontrol edilmelidir. Hortum ve borularda sıkışan cisimler varsa hemen çıkartılması, olası süpürge arızalarını önler. Su hazneli süpürgelerde ise su haznesinin iyi temizlenmesi gerekiyor. Haznede birikebilecek kirler ve tozlar zamanla süpürge motoruna kaçabilir. Bu gibi durumlarda ve ciddi süpürge makinesi arızalarında Karcher Özel Servisi, arızanın kısa sürede giderilmesini sağlıyor.


Neden Karcher Teknik Servis Tercih Edilmeli?


Elektrikli süpürge marka ve modeli fark etmeksizin her türlü arızanın giderilmesinde Karcher Servisi uzmanlarına güvenmek gerekiyor. Tüketicinin alması gereken hizmet kalitesini uzun yıllardır değişmeksizin sunan Karcher, müşteri memnuniyetinden asla ödün vermemektedir.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin