Lavor Teknik Servis

Lavor ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Lavor Teknik Servisi


Lavor Servis Arıza Kayıt

Antalya Gümüşhane Kahramanmaraş Mersin


Lavor, endüstriyel temizlik makineleri üretiminde uluslararası düzeyde üne sahip bir şirkettir. Yeni Zelanda merkezlidir, yerel ve uluslararası faaliyet gösterir. Ürünlerini distribütörler aracılığıyla sunar ve uzman bir LAVOR servisi acentesi ağı tarafından desteklenir. LAVOR, 1975'ten beri profesyonel temizleme sistemleri olan yüksek basınçlı ve buharlı  temizleyiciler, süpürgeler ve yer temizleyicileriler üretmektedir.


Endüstriyel Temizlik Makineleri LAVOR Servisi


LAVOR endüstriyel temizlik ekipmanları; ıslak & kuru vakum temizleyiciler, yıkayıcı kurutucular, süpürücüler, buharlı temizleyiciler, basınçlı yıkayıcılar, yer temizleyicileri, ıslak vakumlar, yer parlatıcıları, yürüyen merdiven temizleyicileri, zemin kazıma temizleme makineleri gibi çok geniş bir ürün çeşitliliğine sahiptir. Her bir makine işlevseldir ve teknik özellikleri, yapılandırılması farklıdır. Makinelerinizdeki arızaların onarımı ve bakımı için LAVOR teknik servisi profesyonellerinin bilgi ve deneyimleri hızlı çözümler getirecektir.


LAVOR Endüstriyel Temizlik Makineleri Servis, Tamir ve Bakım


Düzenli servis, endüstriyel süpürge, basınçlı yıkama makinesi veya diğer temizleme araçlarının ömrünü uzatabilir ve optimum temizleme performansı sağlar. Yüksek eğitimli LAVOR süpürge servisi teknisyenlerimiz, temizlik makinelerinin bakımını tek seansta veya devam eden bir servis anlaşmasının bir parçası olarak yaparlar. Ayrıca hızlı ve etkin bir servis sağlamak için donanımlı araçlarla, temizlik makineleri onarımları da gerçekleştiriyoruz.


Neden LAVOR Servisi?


- Yerinde hızlı tamir ve bakım hizmeti
- Yüksek eğitimli teknisyenler
- Rekabetçi fiyatlandırma
- ISO9001 hizmet kalitesi
- Ülke çapında servis kapsamı
- İyi donanımlı servis araçları
- Uygun maliyetli servis sözleşmeleri veya geçici onarımlar
- Mükemmel servis organizasyonu
- 1 yıl işçilik ve parça garantisi


LAVOR temizlik makineleri markası için uzman LAVOR özel servisi olarak, ticari basınçlı yıkama makinelerinin veya ticari temizlik makinelerinin tüm modellerinin tamir ve bakımını üstleniyoruz. Servis, tamir ve bakım hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için LAVOR Servisi çağrı merkezimizi aramanızı bekliyoruz!


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin