Sanyo Teknik Servis

Sanyo ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Sanyo Teknik Servisi


Sanyo Servis Arıza Kayıt

Aksaray Bitlis Muğla Tokat


Sanyo üretimini üstlendiği ses sistemleri, klimalar ve süpürgeler ile ünlenmiş bir markadır. Aynı zamanda geniş teknik servis ağına sahip olan bu marka için hizmet sunan pek çok farklı özel firma da bulunmaktadır. Satın aldığınız Sanyo markalı ürünler diğer tüm markaların ürünlerinde olduğu gibi arıza yapabilmektedir. Bu arızalar kullanıma bağlı olabileceği gibi pek çok farklı sebepten dolayı da olabilir. Sanyo ürünlerinde arıza yaşadığınız zaman mutlaka Sanyo servisi hizmetlerinden yararlanmalısınız.


Sanyo Ses Sistemi, Klima ve Süpürge Servisleri


Ses sistemi sahibiyseniz ve ses sisteminizde bir sorun yaşadığınızı düşünüyorsanız Sanyo ses sistemi servisi veren bir firmadan destek alabilirsiniz. Bu firmalar aynı zamanda sizlere klima ve süpürge gibi pek çok farklı Sanyo markalı ürün için de hizmet sunacaktır. Sanyo özel servisi hizmeti veren markalara aynı zamanda Sanyo klima ve Sanyo süpürge servisi hizmeti verip vermediğini de sorabilirsiniz. Böylelikle firmanın Sanyo markalı ürünler üzerinde ne kadar hakim olduğunu öğrenebilirsiniz.


Teknik Servis Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?


Sanyo klima servisi sunan bir firmadan özel teknik servisi hizmeti alacağınız marka üzerinde ne kadar tecrübeli olduklarını ve garantili hizmet sunup sunmadıklarını da mutlaka sorgulamalısınız. Garantili hizmet veren firmaları her zaman ön planda tutmalısınız. Aksi takdirde garantisiz ya da tecrübesiz ekipler tarafından uygulanabilecek işlemlerden sonra Sanyo markalı ürünlerinizde aynı sorunların tekrar etmesi gibi problemlerle karşılaşabilirsiniz.


Teknik servis hizmetlerini alacağınız zaman firmanın kolay ulaşılabilir olmasına ve sizinle iletişim halinde kalmasına da özen göstermelisiniz. Müşterileriyle iletişimi olmayan ve arıza ile ilgili detaylı bilgi sunmayan firmalardan her zaman uzak durmalısınız. Bunun yerine müşterileriyle yakından ilgilenen ve arıza hakkında detaylı bilgiler veren firmaları tercih etmelisiniz.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin