Fujitsu Teknik Servis

Fujitsu ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Fujitsu Teknik Servisi


Fujitsu Servis Arıza Kayıt

Bolu Iğdır Kilis Mardin


Isıtma ve soğutma sistemleri dâhil dünyanın en büyük ilk 5 şirketi arasında olan Japonya merkezli Fujitsu, çok uluslu bir bilgi teknolojisi üretici şirketidir. Fujitsu ürünlerine sahipseniz cihazlarınız güvendedir, FUJİTSU KLİMA servisi ve FUJİTSU WRF servisi birimlerimiz ile ihtiyacınız olduğu her zaman yanınızda olacağımızdan emin olabilirsiniz.


Fujitsu Split Klima ve Fujitsu WRF Klima Sistem Özellikleri


Split klimalar ve WRF klima sistemleri arasında teknik farklılıklar olduğundan FUJİTSU KLİMA servisi ve FUJİTSU WRF servisi uzmanlığına gereksinim vardır. Yüzeyde, değişken soğutucu akışkan sistemleri, kısa işlevler için VRF sistemleri olarak adlandırılır. Fujitsu split klima ve Fujitsu WRF klima sistemleri, havayı soğutmak için soğutucu dolgulu bobinleri kullanır. Benzer şekilde, her iki tip de ısıtılmış soğutucuyu bir gaz halinden bir sıvı haline değiştirmek için bir yoğunlaştırıcı birimi kullanır. Bu kondenser ünitesi genellikle evinizin dışında bulunur.


Split klima sistemi sadece tek bir fan coil ünitesi kullanarak çalışır. Bu, kullanımda olmadıklarında bile odaların soğutulmasından veya havanın tüm bölümlere eşit şekilde dağılmamasından dolayı, bazı verimsizlik sorunlarına yol açar. Bir VRF sistemi bu tuzakların ikisinden de kaçınmayı başarır. Bunu, çoklu fan coilleri dâhil ederek yapar. Sonuç olarak, evinizin her farklı bölgesindeki soğutma miktarını hassas bir şekilde düzenleyebilirsiniz. Bu, evinizin ısı dengesini korumak ve enerjiyi verimli kullanmak adına önemlidir.


En Yakın FUJİTSU Split Klima ve FUJİTSU WRF Klima Servisi


İster split klima ister WRF sistemi klima sahibi olun, her cihaz herhangi bir zamanda bozulabilir. FUJİTSU KLİMA servisi ve FUJİTSU WRF servisi hizmetleri ile geniş bir ağa sahip olduğumuzdan, cihazlarınızın arıza ve bakım ihtiyaçlarında hemen müdahale edilecektir. Teknisyenlerimiz, AC, HVAC ve WRF sistemleri tamir ve bakımı söz konusu olduğunda yüksek eğitimli ve donanımlıdır. Fujitsu klima servis ekibimizin deneyim ve uzmanlığına güvenebilir, bizi 7/24 arayabilirsiniz. Sorununuzun tek seansta doğru olarak yapılmasını garanti ediyoruz!


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin