Protherm Teknik Servis

Protherm ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Protherm Teknik Servisi


Protherm Servis Arıza Kayıt

Adana Antalya Karaman Tokat


Vaillant Grup markalarından Protherm, kombi, klima, kazan, termosifon ve şofbenler başta olmak üzere çeşitli ısıtma ve soğutma sistemleri alanında uzmanlaşmış, köklü bir firmadır. Protherm, 1991 yılında Prag'da küçük bir elektrikli kazan üreticisi olan Dimitrios Kartsonakis'in başarılı girişimidir. 2000'li yıllarda girişim başarısı, Avrupa, Asya ve Afrika'da 24 ülkeye kazan ihracatı ile devam etti, 2013 yılından sonra Vaillant çatısı altına giren Protherm, marka değerini koruyor. PROTHERM servisi marka ürünlerine destek vermeye devam ediyor.


PROTHERM Servisleri


Kombi arıza nedenleri: En yaygın acil durum ani ısı kaybıdır, ancak en tehlikeli olanı bir karbon monoksit sızıntısıdır. Evinizde sıcaklık düşerse veya garip bir yanma kokusu alıyorsanız kombi sisteminizi kapatıp uzman bir PROTHERM kombi servisi teknik ekibini aramanız gerekir.


Klima arıza nedenleri: Klimalarda sıkça görülen problem soğutma suyu eksikliğinden kaynaklanan cihaz fonksiyonunun azalmasıdır. Ayrıca kirli filtreler, soğutucu bobininde donma gibi arıza etkenleri olabilir. Bu tür sorunlar, PROTHERM klima servisi uzmanlarının müdahalesini gerektirir.


Kazan arıza nedenleri: Sıcak su üretim kaynağı olan kazanlar, zamanla aşınma, tortu birikmesi gibi nedenlerle verimliliğini düşürebilir. Elektrik ve su bağlantılarından kaynaklanan tesisat sorunları olabilir. Herhangi bir aksaklıkta kişisel müdahalede bulunmamak, Protherm kazan servisi teknisyenlerine güvenmeniz şarttır.


Isıtma Soğutma Cihazlarınızda Düzenli Bakım ile Arızaların Önüne Geçin!


Proaktif olduğunuzda, bir problem yaşanmadan önce, ısıtma ve soğutma sistemleriniz için yıllık koruyucu bakım planladığınızda, daha düşük enerji faturaları, daha az arıza ve daha uzun yıllar konforla ödüllendirilirsiniz. Hepsinden önemlisi, cihazlarınızın güvenli ve her türlü hava koşullarına hazır olduğunu bilmeniz size gereken rahatlığı verir.


Isıtma ve soğutma sistemleri tamir ve bakımı bizim uzmanlık alanımızdır. Teknik ekibimiz, eski ve yeni her türlü ısıtma/soğutma sistemiyle ilgili kapsamlı eğitime sahiptir. Bir kombi, klima, kazan tamir servisine ihtiyacınız olduğunda, 7/24 arayabileceğiniz PROTHERM servisi için buradayız.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin