Klima Teknik Servis

Klima ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Klima Teknik Servisi


Klima Servis Arıza Kayıt

Hakkari Kars Kırşehir Niğde


Birçok insan, çalışması durana kadar klimalarının varlığını bile unutur. Gerçek şu ki, en iyi klima markası da olsa serinletme cihazınız zamanla arızalanabilir veya verimliliğini kaybedebilir. Sorunun daha da kötüleşmemesi için deneyimli bir klima servisi yardımına ihtiyacınız olacaktır. İşte o an geldiğinde, hızlı klima tamiri, titiz klima bakımı, kusursuz klima montajı ve garantili yedek parça için bize güvenebilirsiniz.


En Önemli Klima Arıza Nedenleri


Sorunun nereden kaynaklandığı hakkında bir ön fikir sahibi olmak önemlidir, ancak klima ünitelerinizin onarılması veya değiştirilmesi gereken parçaları olduğunda müdahaleyi bir klima teknik servisi profesyoneline bırakmak her zaman en doğru karardır. Klimanızın yeterince soğutmamasına veya aniden durmasına neden olabilecek birçok sorun vardır:


Yetersiz Soğutucu Akışkan: Soğutucu akışkan (veya klima gazı), klimanızın havadan ısı ve nemi almak için kullandığı maddelerdir. Sisteminizin soğutucu akışkan kanallarında sızıntı ve kaçaklar meydana getirirse, havayı etkili bir şekilde soğutmak mümkün olmayacaktır.


Donmuş evaporatör bobinleri: Klimanızın evaporatör bobini soğutucu akışkanla doldurulur ve ısıyı emmekten sorumludur. Hava akışıyla ilgili bir şeyler ters gittiğinde, buharlaştırıcı bobini çok soğuyarak üzerinde bir buz tabakası oluşturabilir. Bu olduğunda, klimanızdan soğuk yerine ılık hava üflenir.


Kirli Kondansatör Bobinleri: Klimanızın dış ünitesinin bir parçası olan kondansatör bobinleri, kir ve toz tabakası ile kaplandığında ısı transferi engellenir ve çalışması zorlanır. Bu da parçalarda daha fazla aşınma ve hatta sistem arızası yaratır.


Fan Arızası: Hem iç hem de dış ünite içerisinde hava sirkülâsyonunu sağlayan fanlar bulunur. Bu fanlar; arızalı bir motor, yağlama eksikliği, aşınmış kayışlar veya çok fazla kir ve tortu nedeniyle düzgün çalışmayabilir.  


Tıkalı Kanalizasyon: Klimanızın havadan çıkardığı tüm nemin bir tahliye hattından, çıkarılması gerekir. Bu kanallardaki bir tıkanma suyun atılmasını zorlaştırabilir ve klima sisteminize zarar verebilir. Klima etrafındaki bir su sızıntısı veya keskin bir küf kokusu hissederseniz klima servisi ekibimizden destek alabilirsiniz.


Klima Arızaları Nasıl Önlenir?


Doğru kurulum ve montajı yapılmış bir klima cihazı en az 10-15 yıl kullanılabilir. Bu süreçte olabilecek klima arızalarının neredeyse tamamı, düzenli klima bakımı ile kolayca önlenebilir. Her baharda sisteminizi ilk kez çalıştırmadan önce incelemek ve ayarlamak için bir klima teknik servisi uzmanına başvurmanız önerilir. Klima bakım ücretleri cüzidir, en fazla 1 saat sürecek bir işlemdir, ancak yaz boyu kesintisiz serinletme sağlar.


Klima yıllık bakım programı sırasında, eğitimli klima servisi teknisyenleri, klimanızın sessiz, verimli, güvenli bir şekilde çalışmasını sağlamak için çeşitli kontroller ve ayarlamalar yapacaktır. Proaktif bir klima bakımı ile yalnızca arızalanma riskini azaltmaz, aynı zamanda birçok fayda sağlarsınız:


- Daha fazla enerji verimli soğutma ve düşük soğutma maliyetleri
- Daha tutarlı sıcaklıklar, daha iyi hava kalitesi
- Daha az klima tamiri, daha uzun ömür
- Daha güvenilir iç mekân konforu
- Ekstra maliyetlerden tasarruf


Zamanın akıp gidebileceğini ve klimanızın bakımını yaptırmayı unutabileceğini anlıyoruz ve işleri kolaylaştırmak için uzman klima özel servisi bakım programı sunuyoruz. Periyodik olarak tekrarlanacak klima kontrolleri için size uygun gün ve saat dilimi ayarlanabilir. Sabit bir fiyatlandırma yapılır; hiçbir mesai sonrası veya tatil ücreti gibi ek maliyet yoktur. Size özel klima bakım programı hakkında daha fazla bilgi için bizi 7/24 arayabilirsiniz.


Klima Servisi Farkımız


Bir hizmet şirketinin başarısı sunduğu hizmetin garantörü olmasıdır. Isıtma ve soğutma sistemleri alanında deneyimli teknisyenlerimiz ve kullandığımız yüksek kaliteli parçalar için verdiğimiz garantiler nedeniyle firmamız klima özel servisi sektör lideridir. Sağlığınıza ve rahatınıza olan tutkumuz, özelleştirilebilir iç mekân hava kalitesi çözümleri sunmamızı sağlıyor. En son teknolojiyi kullanarak ihtiyaçlarınız için doğru boyut ve verimliliği belirleyebiliriz. Herkes size ısıtma ve soğutma cihazları satabilir, ancak rahatlık istiyorsanız bizi tercih etmekte çok haklı çıkacağınızdan emin olabilirsiniz.


Profesyonel klima hizmetine ihtiyacınız olduğunda, bize güvenebilirsiniz. Sizin için  neler yapabileceğimizi görmek için sizi klima servisi müşteri hizmetleri çağrı merkezimizi aramaya davet  ediyoruz!


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin