Frigidaire Teknik Servis

Frigidaire ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Frigidaire Teknik Servisi


Frigidaire Servis Arıza Kayıt

Bolu Eskişehir Rize Yozgat


Frigidaire, Avrupa'daki merkez şirket Electrolux'ün yan kuruluşu olan ABD tüketici ve ticari ev aletleri markasıdır. Soğutucu dolaplar, temizlik makineleri, pişirme cihazları, klima gibi vazgeçilmez ev demirbaşlarının popüler üreticisidir. Müşteri memnuniyetine çok önem veren markaya biz de Frigidaire teknik servisi olarak destek veriyoruz. Tüm Frigidaire ürün özellikleri, işlevleri, tamir ve bakım ihtiyaçları konusunda bilgili ve tecrübeli bir Frigidaire servisi ekibine sahip olmaktan gururluyuz.


Frigidaire Beyaz Eşyalar Neden Arıza Yapar?


Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın gibi cihazlar zaman içinde sorun çıkarabilir. Her bir beyaz eşya için arıza nedenleri ve sorun giderme çözümleri farklıdır. Buzdolabınız yeterince soğutmuyor, çamaşır makineniz çamaşırı iyi yıkamıyor veya klimanız su damlatıyor olabilir. Beyaz eşyalarınızın çalışması veya performansında tuhaflık gördüğünüzde hemen Frigidaire beyaz eşya servisi veya Frigidaire klima servisi için hemen bizimle irtibata geçebilirsiniz.


En İyi Frigidaire Klima Servisi - Frigidaire Beyaz Eşya / Elektrikli Ev Eşyaları Servisi


Frigidaire çamaşır ve kurutma makineleri, Frigidaire buzdolapları, Frigidaire derin dondurucular, Frigidaire bulaşık makineleri, Frigidaire klimalar, Frigidaire nem gidericiler, Frigidaire fırınlar için tamir ve bakım uzmanlık alanımızdadır. Markanıza ait herhangi bir cihazı çalışır duruma getirmek için donanımlı Frigidaire beyaz eşya servisi profesyonel ekibimize her konuda güvenebilirsiniz. Beyaz eşya veya klima cihazı tamir ve bakımı ihtiyaçlarınızı, genellikle 1 saatten daha az bir sürede tamamlayabilme hızına sahipler!


Zaman içinde teknik servis noktalarımızı tüm Türkiye'ye yaymayı başarmış bir Frigidaire tamir ve bakım merkezi olarak hizmet kalitemizde iddialıyız. İstanbul dâhil hemen her bölgeye 24 saat içinde tamir ve bakım hizmeti verebiliriz. Frigidaire özel servisi hizmet birimimizde sorularınızı yanıtlamak ve yardımcı olmak için 7/24 hazır, eğitimli bir Frigidaire teknik servisi için hemen arayınız!


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin