Momentum Teknik Servis

Momentum ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Momentum Teknik Servisi


Momentum Servis Arıza Kayıt

Iğdır Konya Manisa Uşak


Momentum hidroforlar ve pompalar en fazla tercih edilen hidroforlar ve pompalar arasında yer alıyor. Ünlü markanın üretimi olan bu ürünler uygun fiyatlı ve kaliteli ürünler tercih eden kişilerin en sık satın aldığı ürünler arasında yer alıyor. Dünya kalite standartlarında üretilen Momentum hidroforlar ve pompalarda da bazı arızalar meydana gelebiliyor. Bu tür durumlar yaşandığı zaman Momentum hidrofor servisi hizmeti sunan firmalardan destek alınması gerekiyor.


Momentum Ürünleri Neden Arızalanır?


Momentum servisi firmaları belirli sebeplerden dolayı arızalanan ürünlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde onarabilmektedir. Ürünler zamana bağlı ortaya çıkabilecek sorunlardan dolayı arızalanabileceği gibi elektrik akımındaki dengesizlikler ve sorunlardan dolayı da arızalanabilmektedir. Ayrıca fiziksel darbe alan ürünlerde de belirli arızalar ortaya çıkabilmektedir.


Momentum Teknik Servisi Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?


Momentum özel servisi firmaları arasından seçim yapacağınız zaman bazı detaylara da dikkat etmelisiniz. Firmaların güvenilir olması ve müşterileri tarafından genellikle olumlu geri dönüş almış olmaları son derece önemlidir. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunan Momentum teknik servisi firmaları sayesinde sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.


Momentum Teknik Servisi Fiyatları


Momentum pompa servisi hizmeti sunan teknik servis firmalarının fiyatlandırmaları bazı özel detaylara göre belirlenmektedir. Bu detaylar arasında kullandığınız ürünün modeli ve yaşanan arızanın türü gibi detaylar bulunmaktadır. Fakat seçim esnasında sadece firmaların fiyatlandırmalarına bakarak tercih yapmanız doğru olmayabilir.


Uygun fiyatlı hizmet adı altında kalitesiz yedek parçalar ile hizmet sunan firmalar yerine uygun fiyatlı ve kaliteli hizmet sunan firmaları tercih etmelisiniz. Momentum markalı ürünlere teknik servisi hizmeti sunan firmaları bu detaylara dikkat ederek seçerseniz aynı arızaların tekrar etmesi gibi sorunlardan kurtulmuş olursunuz. Ayrıca ürünlerinizin düzenli olarak bakımının yapılması gerektiğini de unutmamalısınız.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin