Zanussi Teknik Servis

Zanussi ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Zanussi Teknik Servisi


Zanussi Servis Arıza Kayıt

Kayseri Muş Sakarya Uşak


Zanussi, İtalyan Antonio Zanussi tarafından kurulmuş bir beyaz eşya markasıdır. 1984 yılından itibaren Elektrolux adı altında üretilmeye başlayan Zanussi marka beyaz eşyalar üstün kalitesi ile birçok markayı geride bırakan özelliklere sahiptir. Ürün yelpazesinde buluşık makinesi, çamaşır makinesi, buzdolabı, küçük mutfak eşyaları ve televizyonlar bulunuyor. Markanın geniş bir Zanussi servis ağına sahip olması da tercih edilen bir marka olmasına ve popülaritesinin artmasına neden oluyor.


Zanussi Bulaşık Makinesi Arızalarında Teknik Servis Ne Zaman Çağrılmalı


Zanussi marka bulaşık makineleri üstün performansları ile göz dolduran cihazlardır. Ancak zaman zaman her beyaz eşya gibi Zanussi bulaşık makinesinde de istenmeyen arızalar ortaya çıkabilir. En sık görülen arızalardan birisi de bulaşık makinesinin çalışmamasıdır. Programın başlamaması halinde elektrik erişimi kontrol edilmeli, cihazın doğru bir şekilde çalışmasına engel olan bir sorun varsa giderilmelidir. Bütün kontroller yapıldığı halde cihaz çalışmıyorsa mutlaka Zanussi beyaz eşya servisi çağrılmalıdır.


Temiz Yıkanmayan Bulaşıkların Çözümü Nedir


Bulaşık makinelerinde görülen arızalardan birisi de bulaşıkların yeterince temiz yıkanmamasıdır. Bu tür problemler filtre, püskürtme kolu, sprey kolu gibi aksamlarda ortaya çıkan arızalardan kaynaklı olabilir. Sorunun çözümü için Zanussi teknik servisi ile görüşerek randevu oluşturulmalı ve servis elemanlarından profesyonel yardım alınmalıdır.


Zanussi Özel Servis Bakım ve Onarım Hizmeti


Tüm beyaz eşyalarınıza düzenli olarak servis bakımı yaptırdığınızda daha uzun süre kullanmanız mümkündür. Elektronik cihazlarda ortaya çıkan küçük bir probleme zamanında müdahale edilmezse bu problem ileriki zamanlarda daha büyük bir soruna neden olabilir. Bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, küçük ev aletleri ya da televizyon gibi elektronik cihazlarınızın çalışmasında yolunda gitmeyen bir şeyler hissettiğinizde Zanussi özel servisi arayarak teknik ekip yardımı almanız küçük problemleri daha fazla büyümeden kontrol altına almanızı sağlayacaktır.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin