Teknik servis firması olarak 1997 yılından beri teknik servis konusunda müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Vermekte olduğumuz bu hizmetler içerisinde her daim en iyi hizmeti verebilmek adına kendimizi geliştirmekte ve firma olarak kendimize arklı konular içerisinde yenilikler katmaktayız. Bu yenilikler konusunda her daim haberdar olabilmek adına firma olarak bu konu ile ilgilenmesi açısından firmamız içerisinde yenilikleri takip etmekte olan ekip arkadaşlarımız mevcuttur.


Teknik servis konusunda firma olarak hizmet vermekte olduğumuz ürünler konusunda tecrübeli ve deneyimli teknik ekipler ile çalışmaktayız. Bu ekip arkadaşlarımızın işleri içerisinde sahip oldukları deneyimleri en üst dereceye çıkarmaları açısından gerekli olan bütün eğitimleri almalarını sağlayarak kendimizi geliştirmekte olan bir firmayız.

Hizmet Kalitemiz


Firma olarak sağlamış olduğumuz bazı hizmetler neticesinde müşterilerimizin bizlerden memnun bir şekilde ayrılmalarını sağlamaktayız. Teknik servis firması olarak klima ağırlıklı olmakla birlikte beyaz eşya ve televizyonlara yönelik gerekli hizmetleri sağlamaktayız. Değişim göstermiş olduğumuz bütün ürünleri 1 yıl boyunca teknik servis firmamızın garantisi altında tuttuğumuzu söyleyebiliriz. Firmamız tarafından gerçekleştirilen bütün parça değişimleri içerisinde kullanılan parçaların hepsinin orijinal parçalar olduğunu söyleyebiliriz. Bununla birlikte firmamıza bağlı olan çağrı merkezinin siz değerli müşterilerimize hizmet vermek adına 7/24 bir şekilde hizmet vermekte olduğunu söyleyebiliriz.

Şubelerimiz


Teknik servis firması olarak müşterilerimize vermekte olduğumuz bu hizmetlerden faydalanmak isteyen kişilerin hizmet vermekte olduğumuz yerler içerisinde yaşamaları gerekmektedir. Teknik servis firması olarak ülkemizin İstanbul, Ankara, Konya, Sakarya ve Kocaeli gibi büyük şehirleri içerisinde hizmet vermekte olan bir firmayız. Bununla birlikte en fazla şubeye İstanbul içi içerisinde sahip olduğumuzu söyleyebiliriz. İstanbul sınırları içerisinde firma olarak 6 adet şubemiz mevcuttur. Bunun yanı sıra Ankara kentinde 2 ve Konya, Sakarya ve Kocaeli kentleri içerisinde 1 adet şubemiz mevcuttur.


Ayrıca bu şubelerimiz içerisinde toplamda 250 adet personel istihdamı sağlamaktayız. Firma olarak sadece İstanbul ili sınırları içerisinde 70 adet servis aracına sahibiz. Bu servis araçları sayesinde hizmet vermekte olduğumuz bölgeler içerisinde bulunan bütün ilçelere hızlı ve kaliteli bir şekilde hizmet götürebilmekteyiz.

Bizi Takip Edin