Mitsubishi Teknik Servis

Mitsubishi ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Mitsubishi Teknik Servisi


Mitsubishi Servis Arıza Kayıt

Antalya Denizli Kayseri Malatya


Dünya devi olan markalar arasındaki Mitsubishi, pek çok farklı ürün üretimine yer açan bir markadır. Beyaz eşya üretimini de gerçekleştiren Mitsubishi’nin ürünleri arasında klimalar da bulunuyor. Kaliteli ürünlerini uygun fiyat seçenekleriyle sunan Mitsubishi ürünlerinde bir arıza yaşadığınız zaman ise Mitsubishi servisi hizmeti sunan firmalardan teknik destek alabilirsiniz.


Mitsubishi Klimalar Neden Arıza Yapar?


Farklı markalara ait olan klimalarda olabileceği gibi Mitsubishi markalı klimalarda da arızalar ortaya çıkabilir. Bu arızalar genellikle elektrik akımındaki sorunlar, ürünün fiziksel darbe alması ve bakımının düzenli olarak yapılmamasından kaynaklanmaktadır. Periyodik bakımlar Mitsubishi klima servisi tarafından yapılmalıdır. Özellikle mevsim geçişleri dönemlerinde bakımların yaptırılması son derece önemlidir.


Mitsubishi Teknik Servisi Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?


Mitsubishi teknik servisi firmalarını seçerken de bazı özel detaylara dikkat edilmesi gerekmektedir. Firmaların uzman kadroya sahip olması, alanında tecrübeli olması ve Mitsubishi markalı diğer ürünlere de teknik destek sunuyor olması gerekmektedir. Markanın diğer ürünlerine hizmet sunan firmaların diğerlerine göre daha güvenilir olduğunu söyleyebilmek mümkündür.


Klimaların onarım işlemlerinde bazı zamanlarda yedek parçalara ihtiyaç duyulabilmektedir. Bu sebeple, Mitsubishi wrf servisi ve Mitsubishi özel servisi firmalarını seçerken kullanacakları yedek parçalar hakkında da detaylı bilgi almalısınız. Eğer ikinci el ya da kalitesiz şekilde üretilmiş yedek parçalar kullanılıyor ise o firmadan uzak durmanız daha doğru olacaktır.


Mitsubishi Profesyonel Teknik Servisleri


Profesyonel ekibe sahip olmayan, Mitsubishi markası konusunda deneyimli olmayan ve yedek parçalar konusunda size destek veremeyen firmalardan hizmet aldığınız zaman aynı arızaların tekrar meydana gelmesine yol açabilirsiniz. Markaya özel hizmet sunan firmalar arasından seçim yaparken bütçenizi de göz önünde bulundurmalısınız. Ancak seçim konusunda tek kıstasınızın fiyatlandırmalar olmaması gerekiyor. Uygun fiyatlı hizmet adı altında kalitesiz hizmet sunan firmalardan uzak durmalısınız.


Mitsubishi klimaların bakımları genellikle yılda 2 kere yapılmaktadır. Uzmanların tavsiye ettiği bu bakım süreci bazı özel detaylara göre azalıp çoğalabilmektedir. Burada önemli olan nokta kişisel olarak klimalarınıza yapmanız gereken bakımların yapılmasıdır. Özellikle klimaların filtre bölümlerinin düzenli aralıklar ile temizlenmesi gerekmektedir. Temizliği yapılmayan ve bakımsız bırakılan klimalar kalıcı hasar görebilir ve bir daha tamir edilemeyecek hale gelebilmektedir.


Mitsubishi özel teknik servis firmaları gerektiği zaman yerinde onarım çalışmaları yapabilen gerektiği zaman ise kendi özel çalışma alanlarında onarım çalışmalarını yapabilen firmalardır. Bu durum klimanızda yaşanan sorunun türüyle ilgili olarak değişebilmektedir. Fakat yine de firmalardan bu konu ile ilgili hizmet öncesinde bilgi alabilirsiniz.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin