Vortex Teknik Servis

Vortex ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Vortex Teknik Servisi


Vortex Servis Arıza Kayıt

Adana Batman Malatya Siirt


Vortex markası dünyada olduğu gibi Türkiye’de de en çok tercih edilen hidrofor ve pompa markası olmaya devam ediyor. Üretimini yapmış olduğu hidrofor, dalgıç pompası ve diğer pompa türlerinde üstün kaliteden ödün vermeyen marka geniş vortex servis ağı ile kullanıcılarına hızlı ve güvenli bakım ve onarım hizmeti sunmaya devam ediyor. Yüksek teknoliye sahip ürünlerinde müşteri memnuniyetini ön plana çıkaran marka, satış ve pazarlamadan servis ağına kadar her alanda güvenilir olmaya, müşteri beklentilerine cevap vermeye ve müşterinin tüm birimlere kolayca ulaşmasına önem veriyor.


Vortex Hidrofor Neden Arıza Yapar


Teknolojiye bağlı olarak çalışan her cihaz gibi Vortex hidroforlar da zaman zaman arıza yapabilir. Hidroforlarda en sık görülen arızalardan birisi hidroforun çalışmamasıdır. Böyle bir durumda elektrik aksamında problem olması halinde ya da kazanın susuz kalması halinde hidrofor çalışmayabilir. Tüm kontroller yapıldığı halde hidrofor yine de çalışmıyorsa Vortex hidrofor servisi ile iletişime geçilmeli, üniteyi çalıştırmak için teknik servis elemanlarını beklemek doğru olacaktır.


Vortex Hidrofor Çalıştığı Halde Neden Musluktan Su Akmaz


Vortex marka hidroforlarda görülen arızalardan birisi de musluktan su akmamasıdır. Hidrofor çalıştığı ve depo su ile dolu olduğu halde su akmıyorsa hidroforun çalışma sisteminde bir arıza olabilir. Vortex özel servisi ile iletişim kurularak problemin neden kaynaklı olduğu konusunda bilgi alabilir, servis elemanlarının vermiş olduğu bilgiler ışığında hidroforun yeniden çalışması için profesyonel ekip talep ederek servis hizmeti alabilirsiniz.


Vortex Pompa Servisi Ne Zaman Çağrılmalı


Hidrofor gibi vortex pompalarda zaman zaman arıza yapabilir. Bu tür cihazların arıza yapmasına çeşitli faktörler neden olabilir. Arızanın neden kaynaklı olduğu ancak vortex pompa servisi elamanlarınca tespit edilebilir. Sisteme amatörce yapılacak müdahaleler daha büyük sorunların ortaya çıkmasına neden olabilir. Bu nedenle profosyenel Vortex teknik servisi ile görüşülmesi doğru olacaktır.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin