Kastel Teknik Servis

Kastel ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Kastel Teknik Servisi


Kastel Servis Arıza Kayıt

Bartın Çorum Kırıkkale Rize


Kastel markalı buz makinaları kristal niteliği taşıyan buz üretebilen makinalardır. İçeceklerinizi buzun kalitesinden dolayı uzun süre boyunca soğuk tutmak isterseniz bu tür makinaları tercih edebilirsiniz. Ancak bu makinalar da diğer tüm markaların makinalarında olduğu gibi zamanla arıza yapabilir. Arıza yaşadığınız zaman ise vakit kaybetmeden Kastel buz makinası servisi hizmeti sunan firmalardan destek almalısınız.


Kastel Teknik Servisi Hizmetleri


Kastel servisi hizmeti sunan firmalar arasından seçim yapacağınız zamanlarda da bazı özel detaylara dikkat etmelisiniz. Firmaların garantili servis hizmeti sunması ilk etapta dikkat etmeniz gereken detaylar arasında yer almaktadır. Ayrıca firmaların şeffaf bir çalışma politikası izlemesi de son derece önemlidir.


Firmaların herhangi bir işlem uygulamadan önce size uygulanacak işlem ile ilgili detaylı bilgi vermesi de daha sonra sürpriz sonuçlar ile karşılaşmamanız için dikkat etmeniz gereken detaylar arasında yer almaktadır. Böylelikle onay verdiğiniz işlemler yapılır ve maddi olarak sizi zorlayabilecek uygulamalardan uzak durmuş olursunuz.


Kastel Buz Makinaları Neden Arızalanır?


Kastel özel servisi hizmeti veren firmalardan sadece ürünler arıza yaptığı zaman faydalanmanız doğru olmayabilir. Bu tür firmalar aynı zamanda ürünlerinizin periyodik bakımlarını da yapabilen firmalardır. Periyodik bakımı yapılmış olan ürünler diğer bakımı yapılmayan ürünlere göre daha güvenilir bir şekilde çalışmaya başlar.


Buz makinaları elektrik akımından kaynaklanan sorunlardan, fiziksel darbelerden ve zamana bağlı kullanım kaynaklı olabilecek sorunlardan dolayı arıza yapabilir. Herhangi bir sebepten dolayı arıza yapan ürünleri kullanmamanız tavsiye edilmektedir. Arızalı şekilde çalıştırdığınız ürünlerinizde kalıcı hasar oluşabilir. Kalıcı hasara yol açtığınız zaman teknik servis hizmetlerinden yararlanamayabilirsiniz. Kastel teknik servisi hizmetleri arasından seçim yaparken bütçenize uygun seçimler yapmayı da ihmal etmemelisiniz. Arıza onarımı için ödenecek tutarı uygulama öncesinde öğrenmelisiniz.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin