Alarko Teknik Servis

Alarko ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Alarko Teknik Servisi


Alarko Servis Arıza Kayıt

Burdur Konya Muş Şırnak


Alarko markası pek çok farklı kaliteli ürün üreten bir markadır. Fakat her markada olduğu gibi Alarko markalı ürünlerde de kullanıma bağlı veya farklı sebeplere bağlı olarak arızalar ortaya çıkabilmektedir. Alarko markalı ürünlerinizde meydana gelen arıza durumlarında ise teknik servis hizmetlerinden destek alarak sorunlarınızın kısa süre içerisinde çözülmesini sağlayabilirsiniz. Yapılacak olan hizmet seçimlerinde ise teknik servis firmalarının bazı özelliklere sahip olmasına dikkat etmelisiniz.


Alarko Profesyonel Teknik Servis Hizmetleri


Alarko servisi hizmeti sunan firmalardan destek alacağınız zaman profesyonel ve tecrübeli bir kadroya sahip olup olmadıklarına dikkat ederken aynı zamanda farklı Alarko ürünlerine de destek verip vermediklerini sorgulamalısınız. Alarko kombi servisi hizmeti sunan bir firmanın aynı zamanda Alarko klima servisi ve Alarko brülör servisi hizmeti de sunuyor olması sizi avantajlı duruma geçirecektir.


Alarko teknik servisi sunan firmaların güvenilir olması ve müşterileri tarafından olumlu geri dönüşler almış olması da son derece önemli bir detaydır. Alarko özel servisi firmaları sizlere Alarko markalı kazan, hidrofor, pompa ve wrf gibi ürünler için de hizmet sunabilmelidir. Alarko kazan servisi ve Alarko hidrofor servisi hizmeti sunan firmalar ile anlaşma yaptığınız zaman bu ürünlerde yaşadığınız sorunların en güvenilir ve en hızlı şekilde çözüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz.


Alarko Teknik Servis Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?


Alarko özel teknik servisleri sadece arıza durumunda değil, periyodik bakım süreçlerinde de sizlere hizmet sunabilmektedir. Periyodik bakımı yapılmayan ürünlerin bir süre sonra arıza yapabileceğini asla unutmamalısınız. Alarko pompa servisi ve Alarko wrf servisi firmalarının bu tür bakım çalışmalarına da yer vermesi firmanın güvenilir hizmet sunduğunun da işareti olabilmektedir.


Alarko Teknik Servis Fiyatları


Özel teknik servis firmalarının fiyatlandırmaları bazı belli başlı detaylara göre değişkenlik gösterebilmektedir. Fiyatlandırmalar belirlenirken ürünün türü, modeli ve yaşanan arızanın büyüklüğü gibi detaylar göz önünde bulundurulmaktadır. Bütçenize uygun teknik servis hizmetleri ararken firmaların uygun fiyat adı altında kalitesiz hizmet sunabileceklerini unutmamalısınız. Bu sebeple, firma seçiminizi yaparken uygun fiyatlı kaliteli hizmet sunan firmaları tercih etmelisiniz.


Müşterileriyle iletişimi yüksek olan firmaları seçtiğiniz zaman da avantajlı duruma geçebilirsiniz. Özellikle hizmet öncesinde tarafınıza bilgi verip onayınızı almadan işlem yapmayan firmaları tercih etmelisiniz. Maliyeti yüksek bir işlem yapılabileceği gibi sizin onayınız olmadan işlem uygulandığı zaman maddi açıdan sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu detaylara dikkat ederek firmalara başvurduğunuz zaman ürünlerinizi daha güvenilir şekilde ilk günkü gibi kullanmaya başlayabilirsiniz.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin