Kleo Teknik Servis

Kleo ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Kleo Teknik Servisi


Kleo Servis Arıza Kayıt

Iğdır İzmir Manisa Muğla


2006 yılında kurulan Antalya merkezli ihracat şirketi KLEO Dayanıklı Tüketim Malları Ltd. Şti. kurumsal ve perakende satış hizmetleri, otel mobilyaları, minibar ve oda ekipmanları ürünleri pazarında faaliyetlerini sürdürmektedir. KLEO beyaz eşya servisi, endüstriyel buzdolapları, derin dondurucular, dondurma dolabı, peynir dolabı ve diğer beyaz eşyalar için markaya destek vermektedir.


Endüstriyel Buzdolabı Nedir?


Endüstriyel soğutma, yiyecekleri güvende ve taze tutmak demektir, yüksek performans ve verimlilik sağlamak üzere tasarlanmıştır. Endüstriyel bir buzdolabının sıcaklık aralığı genellikle -20 dereceden düşük veya çok daha düşüktür. Gerekli (düşük) sıcaklık nispeten düşük olduğundan, güç tüketimi daha büyüktür. İstenen sıcaklık düşük olduğundan endüstriyel buzdolaplarındaki soğutucu akışkanlar farklıdır, böylece çeşitli uygulanabilir ortamlara entegre edilir. Farklı sistemlerin tamiri zengin teknik bilgi gerektirir. KLEO teknik servisi ticari soğutucularınızın tamiri ve bakımı için deneyimli ve bilgilidir.


KLEO Endüstriyel Buzdolabı/Peynir Dolabı/Dondurma Dolabı Tamiri ve Bakımı


Kleo endüstriyel soğutma ürünleri, yüksek sıcaklıkta işlem soğutmadan, tıbbi donduruculara veya dondurma dolabı gibi çok düşük sıcaklıktaki uygulamalara kadar geniş bir uygulama yelpazesini kapsar. Bu tür ürünler KLEO servisi uzmanlığı ile tamir edilebilir ve bakımı yapılır. Ekipmanınızın en yüksek performansta kalmasını sağlamak için orijinal yedek parçalar kullanılmalıdır.


KLEO özel servisi, sertifikalı teknisyenlerimiz, tüm ticari tesisler için tüm endüstriyel soğutma sistemlerini kurabilir, servis edebilir ve onarabilir. Teknisyenlerimiz, sistemlerinizin verimli çalışmasını sağlamak için soğutma ekipmanlarınızda karşılaşabileceğiniz her türlü sorunu teşhis etmek ve çözmek için eğitilmiştir. Onarımlar tamamlandığında, ekip, ürünlerin en iyi şekilde çalıştığından emin olmak için uygun araçları ve cihazları kullanarak sistemin performansını test edecektir. Bakım programlarımız, tüm kontrolleri rutin olarak inceleyerek ve önerilen ayarlara göre ayarlayarak ekipmanınızı en yüksek performansta çalıştırır. 


Endüstriyel soğutma cihazları alanında uzman teknik servis personelimiz KLEO peynir dolabı servisi, KLEO buzdolabı ve KLEO dondurma dolabı servisi birimlerinde ekipmanlarınızın sorunlarını gidermek için hazır bulunacaklardır. 7/24 iletişime geçebilirsiniz.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin