Alaska Teknik Servis

Alaska ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Alaska Teknik Servisi


Alaska Servis Arıza Kayıt

Ağrı Batman Mardin Uşak


Türkiye Gaziantep merkezli ALASKA Soğutma, 1986 yılında vizyoner girişimci Metin Kavak tarafından kurularak ticari hayatına başladı. 2000 yılında edinilen tecrübeleri sentezlemek üzere yeni bir üretim kompleksi kuruldu. Ticari işletmelere yönelik soğutucu dolaplar, soğutucu servis dolapları tasarım ve üretimini gerçekleştiren şirket, şu anda üretiminin %70'ini ihraç ediyor. Kullanıcı tarafında sevindirici olan şu ki, ALASKA servisi, popüler markanın tüm soğutucu sistemleri için tamir ve bakım hizmetleri veriyor.


ALASKA Soğutucu Ürünleri için Özel Teknik Servis


ALASKA modüler üretim sistemi ürün yelpazesi; süpermarket tipi buzdolapları, soğuk oda panelleri, modüler raf sistemleri, mutfak ekipmanları, servis reyonları, dikey kasap reyonu, soğuk hava deposu, pasta servis dolapları, havuz tipi dolaplar, kombine tip dolaplar gibi işlevsel çeşitlerden oluşuyor. Alaska teknik servisi olarak her bir soğutucu ürün modelinde uzmanlaşmış teknik elemanlarımız ile ürüne özel tamir ve bakım hizmeti sunuyoruz. Tüm ticari soğutma ve iklimlendirme ekipmanları için kapsamlı, güvenilir ve hızlı bir hizmet organizasyonuna sahibiz.


ALASKA Soğuk Hava Deposu Servisi


Restoran, market, et kombine işletmeleri gibi ticari faaliyetlerde soğutmanın çok önemli olduğu bir gerçektir. Soğuk hava deposunda muhafaza edilen ürünlerin kısa bir süre bile ısıya maruz kalması ürünlerin bozulması ve ticari kayıp riski anlamına gelir. Bu nedenle ALASKA soğuk hava deposu servisi hizmetlerimizde çok hızlı hareket etmenin bilincini taşırız. Soğuk hava dolaplarınızla ilgili bir sorun olduğunda 7/24 acil servis telefonlarımızdan ALASKA dolap servisi veya ALASKA servis reyonu servisi departmanlarımızı arayabilirsiniz.


ALASKA özel servisi olarak ticari soğutucu dolap ve servis ekipmanlarınızı hizmette tutarak işinizin başarılı olmasına yardımcı olmak için sizinle birlikte çalışıyoruz ve hizmetlerimizi gereksinimlerinizi karşılayacak şekilde uyarlıyoruz. Mutfağınızın veya işletmenizin yoğunluğuna bağlı olarak, tüm soğutma ekipmanlarınız için en az yılda bir kez önleyici bakım servisi planlamanızı öneriyoruz.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin