Alfen Teknik Servis

Alfen Eşya ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Alfen Teknik Servisi


Alfen Servis Arıza Kayıt

Bitlis Düzce Hakkari Trabzon


Alfen markası hidrofor ve pompa üretiminde kaliteli ürün seçimlerini farklı model tercihleri ile sunuyor. İhtiyacınıza uygun olan hidrofor ya da pompa alımlarınız için markanın ürün listesinden seçiminizi yaparak ürün ya da ürünleri satın alabilirsiniz.


Son derece kaliteli seçimler ile üretimi yapılmakta olan Alfen ürünlerinde karşılaşacağınız arızaların çözümünde ise Alfen servisi hizmetinden yararlanabilirsiniz. Alfen markasının ürünlerinde teknik servis hizmetinden yararlanarak ürünlerinizin ömründe avantaj elde ederken aynı zamanda performans artışını da yaşamanız mümkün.


Alfen Ürünleri Neden Arızalanır?


Alfen kaliteli seçimler ile ürün üretimine yer açan firma özelliğine sahiptir. Firmanın sunduğu ürün yelpazesinde yer alan seçimler arasından sizin için en uygun olan tercihleri belirleyerek satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ürün alımınız sonrasında kullanım hatasına bağlı olarak ya da yaşanabilecek mekanik arıza sebebi ile sıkıntı yaşayabilirsiniz. Bu durumda ise Alfen teknik servisi hizmetinden destek alarak çözüme ulaşmanız mümkün.


Alfen hidrofor servisi hizmetini teknik servisten temin ederek ürün ile ilgili olarak yaşanan çok sesli çalışma, su basmama, hava üfleme gibi sorunların kaynağına inerek çözüme ulaşılması sağlanır. Bunun yanı sıra Alfen pompa servisi hizmeti ile ürün arızaların çözüme ulaşırken ürün bakımı da gerçekleştirilerek olası arızalarında önüne geçilmiş olur.


Alfen Ürün Arızalarında Teknik Servis Hizmeti


Alfen ürünlerinde yaşanabilecek olan arızaların onarımlarında konusunda uzman olan Alfen özel servisi hizmetinden yararlanmanız önerilir. Bu sayede uzman ekip sorunun çözümünde size kısa sürede hizmet sunarak ürün kullanımına kaldığınız yerden devam etmenizi sağlar. İş yerlerinde ya da evlerde kullanıma uygun olarak üretimi yapılan ürünlerde farklı model seçimleri yer alıyor. Tüm modeller ile ilgili bilgi ve deneyime sahip ekipten destek alarak özel servis ayrıcalığını elde edebilirsiniz.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin