Sigma Teknik Servis

Sigma ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Sigma Teknik Servisi


Sigma Servis Arıza Kayıt

Ardahan Isparta Şırnak Tekirdağ


Endüstriyel beyaz eşya alanında kaliteli ve yenilikçi ürün gamına sahip olan Sigma, kuruluşundan günümüze değin müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaya çalışan markaların başında gelir. Bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, klima, fırın, davlumbaz ve ocak serisi gibi ürün seçenekleriyle öne çıkan marka, aynı zamanda teknik servis konusunda da kullanıcılarının beğenisini kazanmaya çalışmaktadır. Sigma beyaz eşya servisi konusunda bilgi almak ve ürününüzün tamir ve bakım hizmetini gerçekleştirmek istiyorsanız hemen çağrı merkezimizle iletişime geçebilirsiniz.


Sigma Beyaz Eşya Servisi Hizmeti Nasıl?


Yıllardır tecrübeli kadromuzla hizmet verdiğimiz Sigma beyaz eşya servisi, ürünlerinizin sorununa anında müdahale ederek köklü çözümler geliştirmeye çalışır. Üstelik servis hizmetinden faydalanmak için 7/24 firmamızla iletişime geçebilir ve servis talebi isteyebilirsiniz. Kapıda ödeme seçenekleri sayesinde ödeme konusunda da kolaylık sunulur.


Bulaşık ve çamaşır makinesindeki karşılaşılan paslanmalara, yıkama tamamlama sorunlarına, buzdolaplarında meydana gelen soğutma problemlerine tasarruflu servis hizmeti alarak çözüm bulabilirsiniz.


Sigma Beyaz Eşya Servisiyle Nasıl İletişime Geçilir?


Firmamızla bakım veya onarım konusunda iletişime geçmek istiyorsanız çağrı merkezimizi aramanız yeterlidir. Telefondan probleminizi belirtebileceğiniz gibi servis kaydı oluşturarak en yakın mobil servisimizin evinizi ziyaret etmesini de talep edebilirsiniz.


Sigma Beyaz Eşya Servisi Garanti Süresi Kaç Yıldır?


Sigma beyaz eşya servisi olarak değiştirilen orijinal yedek parçaları ve bakım hizmetini 1 yıl boyunca garanti kapsamında koruyoruz. Evinizde veya çalıştığınız ortamda kullandığınız beyaz eşyalarınızın bakım ve onarım işlemini rahatça gerçekleştirebilirsiniz. Ekonomik çözümler sunan Sigma beyaz eşya servisi ekibimiz sayesinde beyaz eşyalarınızın ve diğer elektronik ekipmanlarınızın garanti sürecini bozmadan kullanım ömrünü arttırabilirsiniz. Ekibimiz alanında deneyimli, eğitim almış teknolojik gelişmeleri yakından takip eden kesimden oluştuğu için sorununuza en kısa sürede çözüm üretmeye çalışacaktır.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin