Midea Teknik Servis

Midea ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Midea Teknik Servisi


Midea Servis Arıza Kayıt

Adıyaman Burdur Erzurum Eskişehir


Midea Çinli bir elektrikli cihaz üreticisidir ve dünyanın pek çok ülkesinde olduğu gibi Türkiye’de de geniş bir pazar payına sahiptir. Klima üretiminde önemli bir isim haline gelen markanın split, salon, vrf klima modelleri kapalı alanlarda konforlu iklimlendirme sağlayarak kullanıcılarına daha güzel bir yaşamın kapılarını açıyor. Klima modellerinin montaj, kurulum, bakım ve onarım hizmetleri için ulaşılabilir Midea klima servisi olması markanın tercih edilir olmasında önemli bir kıstas olarak dikkat çekiyor.


Midea Servisi Ulaşılabilir midir


Türkiye’de de birçok konut ve ofiste kullanılan Midea klimalar da tüm markaların cihazları gibi arıza yapabilir. Markanın geniş bir ulaşılabilir Midea servisi olması kullanıcıların böyle bir durumda panik yapmamasını sağlıyor. Kurulum aşamasından bakım ve onarım hizmetlerine kadar her konuda hizmet veren servis, uzman kadrosu ile arızaların kolay bir şekilde tespit ederek anında müdahale ediyor. Güvenilir hizmet sunan Midea teknik servisi ulaşılabilir olduğu kadar yüzde yüz orijinal yedek parça kullanmasından dolayı da tercih ediliyor.


Midea VRF Klima Nedir


Bir dış ünite ile birden fazla iç ünitenin iklimlendirilmesini sağlayan bir sisteme sahip olan vrf klimalar özellikle ofislerde kullanılan modellerdir. Enerji tasarrufu sağlayan bir sisteme sahip olan vrf klimalar aynı anda ısıtma ya da soğutma yapabilme özelliğine sahiptir. Cihaz kışın ısıtma yazın ise soğutma amacı ile kullanılır. Midea VRF sisteminde meydana gelen arızalar için Midea VRF servisi ile iletişim kurulmalıdır. Bu tür sistemlerde ortaya çıkan arızalar ancak teknik bir ekip tarafından tespit edilebilir. Bu nedenle servis hizmeti almadan önce hizmet kalitesi hakkında bilgi sahipi olunmalıdır.


Midea Klima Hata Kodları Ne Anlama Gelir


E1 arızası iç ünite ile dış ünite arasında iletişim sorunu olduğunu gösterir. E2, E3, E4 arıza kodları kısa devre sorunu olabileceğini gösterir. Dış ünite arızası E6 kodu ile ortaya çıkabilir. PO arızası ve diğer arıza kodları için Midea özel servisi ile görüşerek arızanın giderilmesi için servis talep edilmelidir.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin