Goodman Teknik Servis

Goodman Eşya ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Goodman Teknik Servisi


Goodman Servis Arıza Kayıt

Ardahan Edirne Eskişehir Isparta


Klima kullanımı mevsim değişimlerinde ısı dengesinin elde edilmesi konusundan en kullanışlı olan ürünlerdir. Yaz sıcaklarında serinliği sunan klimalar aynı zamanda kış aylarında ise istenen ısının elde edilmesine destek olur. Klima alımınızda Goodman markasının ürünleri arasından tercihinizi yaparak kaliteli ve güvenli bir seçime yer açabilirsiniz.


Goodman klima modelleri arasından yapacağınız seçim sonrasında farklı nedenlere bağlı olarak arızalar ile karşılaşmanız mümkün. Bu arızaların çözümünde ise Goodman servisi hizmetini edinerek avantajlı bir tercihe yer açabilirsiniz.


Goodman Klimaları Neden Arızalanır?


Goodman markasına sahip olan klima model seçimleri içinden iş yeriniz ya da eviniz için en uygun olan tercihi yaparak ürün avantajlarını elde etmeye başlayabilirsiniz. Ürün kullanımında tüm klimalarda olduğu gibi periyodik bakımına yer vermeniz son derece önemlidir.


Goodman klima servisi hizmetini alarak periyodik bakımlardan yararlanabilirsiniz. Bu sayede ise ürün performansında artış görülürken aynı zamanda ürünün da ömrünü uzatmanız mümkün olur. Periyodik bakım işleminde üründe sonrasında sıkıntı yaratabilecek olan parça değişimleri de orijinal tercihlere yer verilerek değiştirilir. Böylelikle üründe yaşanabilecek olan arızaların oluşma riski de düşürülmüş olur.


Goodman klimada yaşanan ısı sorunlarının yanı sıra sesli çalışma, koku, çalışmama gibi farklı sorunlar sonrasında servis hizmetini alarak soruna çözümü de kısa zamanda elde edebilirsiniz.


Goodman Teknik Servis Hizmeti


Goodman markasına sahip olan ürünün bakım ve onarım hizmeti için Goodman teknik servisi hizmeti alabilirsiniz. Periyodik bakımların senede iki defa yapılması önerilir. Bakıma yer açılarak ürün arızaları minimuma indirilirken aynı zamanda ürün ömrünü de uzatmanın avantajını elde edebilirsiniz. Goodman özel servisi hizmeti konusunda uzman olan ekip ile size destek olarak yaşadığınız arıza sorununun da kısa sürede çözümlenmesini sağlar.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin