Arzum Teknik Servis

Arzum ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Arzum Teknik Servisi


Arzum Servis Arıza Kayıt

Bingöl Gümüşhane İzmir Rize


Arzum markalı ürünler günümüzde en fazla tercih edilen beyaz eşya ürünleri arasında yer alıyor. Elektronik ürün üretimine yoğunlaşan ünlü firmanın ürünleri diğer tüm markaların ürünlerinde olduğu gibi bazı zamanlar arıza yapabiliyor. Bu tür durumlarda ise Arzum teknik servisi hizmeti sunan firmalardan profesyonel destek alınması gerekiyor.


Özel teknik servis hizmetlerinden yararlanmak istediğiniz zaman ise bazı detayları göz önünde bulundurmalısınız. Bu firmaların garantili hizmet sunuyor olması ve uygulama öncesi size bilgi veriyor olması son derece önemlidir. Sizin onayınız olmadan bir işlem yapıldığı zaman farklı sonuçlar ile karşılaşabilir ve bütçenizi aşan durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.


Arzum Özel Teknik Servisi


Arzum servisi hizmeti sunan firmaları sadece ürünlerinizin arıza yaptığı zaman değil, aynı zamanda ürünlerinizin bakımları için de tercih etmelisiniz. Düzenli bakımı yapılan ürünlere sahip olduğunuz zaman ilk günkü gibi kullanmaya devam edebilir ve ürünlerin işlevsel özelliklerinden daha iyi bir şekilde yararlanmaya başlayabilirsiniz.


Arzum Süpürge Servisi


Arzum süpürgeler kullanıma bağlı olarak arıza yapabilir. Ayrıca fiziksel darbeler ve elektrik akımındaki sorunlar da süpürgelerin arıza yapmasına yol açabilir. Her ne kadar dayanıklı ve kaliteli ürünler olsalar da bütün elektronik ürünler gibi süpürgeler de arıza yapabilir. Süpürgeleriniz arızalandığı zaman çalıştırmaya devam etmeniz ya da arızalı bir şekilde kullanmaya devam etmeniz ürünlerde kalıcı hasar oluşmasına sebep olabilir. Bu sebeple, arıza olduğu zaman vakit kaybetmeden Arzum süpürge servisi hizmetlerinden yararlanmanız gerekmektedir.


Arzum özel servisi hizmetlerinden yararlandığınız zaman ürünlerinizdeki arızalar hızlı bir şekilde çözülür ve tarafınıza arıza ile ilgili detaylı bir bilgilendirme yapılır. Ürünün tekrar arıza yapmaması ve aynı arızanın kendisini tekrar etmemesi için mutlaka profesyonel hizmet sunan servislerden hizmet almalısınız.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin