Flora Teknik Servis

Flora ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Flora Teknik Servisi


Flora Servis Arıza Kayıt

Çorum Gümüşhane Sakarya Yalova


Flora, zemin temizleme makinesi, endüstriyel zemin süpürme makineleri alanında uzmanlaşmış markadır. Flora süpürge araçları, yüksek emiş gücüne sahiptir; alışveriş merkezlerinde, depolarda ve endüstriyel tesislerde, tozdan cam kırıklarına kadar her şeyi alır ve çoğu model, manevra kabiliyeti yüksek, kompakt bir boyuta sahiptir. Kullanımı kolay, çok yönlü, güçlü ve gürültüsüz olan Flora süpürgeleri, zemin vakumlama ve sterilizasyon için ideal seçimdir.


Flora Endüstriyel Süpürge Neden Arızalanır?


Tüm makineler gibi Flora temizlik makinelerinin de yanlış kullanımdan veya kullanıldığı ortamdan kaynaklanan arıza nedenleri olabilir. Çoğu Flora teknik servisi tarafından giderilebilecek sorunlardır.


Rulman arızası: Sıklıkla kirlenme veya yatak yağının azalmasından kaynaklanır. Rulmanların hizalanmasındaki dengesizlik gibi mekanik kusurlar da rulmanların erken bozulmasına neden olabilir.


Kazalar: Çarpma veya çarpışmalar, süpürgenin dişli kutuları, debriyaj gibi iç parçaların hasar görmesine ve arızaya neden olabilir. Bu da makinenin düzgün çalışmasını önler.


Yetersiz bakım: Makine ve teçhizat ile meydana gelen kazalara neden olabilir. Flora servisi, test, ölçüm, arıza tespiti, tamir, parça değişimi, ayarlama, yağlama ve temizliği içeren yeterli bakımın yapılması gerekir.


Metal yorgunluğu: Kullanım süresine bağlı olarak, zaman içinde metal parçalar zorlanır ve metal yorgunluğu yaratır. Bu tür bir stresin birkaç döngüsü meydana geldiğinde, metal parçalar tipik olarak kırılgan hale gelir ve kopar. Flora özel servisi tamir ve bakımına ihtiyaç duyar.


Korozyon: Endüstriyel parçaların korozyonu, süpürge arızasının en yaygın sebeplerinden biridir. Makinenin maruz kaldığı su, iç ve dış yüzeyinde pas oluşturur ve makinenin oksitlenme hızını artırır.


Flora Süpürme Makineleri Tamir ve Bakım Servisi


Endüstriyel süpürgeler veya temizlik makineleri kompleks bileşenlerden oluşur ve oldukça karmaşık bir yapıya sahiptir. Süpürme makinelerin bozulmaması için makinelerin ve iç parçaların iyi yağlanmış, düzenli aralıklarla değiştirilmiş olması, uygun bir yerde saklanması ve sadece eğitimli kişiler tarafından çalıştırılması gereklidir. Arızalanmasının önlenmesi ve performans kaybının önlenmesi için flora özel servisi tamir ve bakım hizmetlerimizden yararlanmanız önerilir!


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin