Caso Teknik Servis

Caso ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Caso Teknik Servisi


Caso Servis Arıza Kayıt

Konya Siirt Tunceli Van


CASO markası, Alman aile şirketi Braukmann'a aittir. 1952'de kurulmuş olan şirket tanınmış ev aletleri markalarının distribütörlüğünü yapıyordu. 2000'li yılların başında, ürünleri kendi markaları altında üretmeye başladılar. Kompresörlü soğutma sistemli ilk CASO şarap soğutucu, 2009 yılında piyasaya sürüldü ve daha sonra şarap soğutucu çeşitleri genişletildi. Günümüzde CASO şarap soğutucuları işlevsel özellikleri ile popülerdir ve özel malikâneleri, evleri, otelleri ve restoranları dekore etmede tercih edilir.


Şarap Soğutucu Dolap Nedir?


Şarap soğutucuları, şarapların optimum koşullarda olgunlaştırılması ve korunması için tasarlanmıştır. 10°C - 14°C arasında homojen bir sıcaklık, % 50 - % 80 arasında stabil bir higrometre, kokusuz bir hava sirkülâsyonu sağlar ve ışığa maruz kalmamaya karşı korurlar. Ayarların bozulmasına neden olabilecek çeşitli faktörler vardır, böyle bir durumda CASO şarap dolabı servisi uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.


CASO Şarap Dolabı Çeşitleri Arıza Tamiri ve Bakımı


Şarap dolapları, çok miktarda şarap şişesini, zararlı etkilerden (ışık, koku, sıcaklık değişiklikleri vb) uzak tutmak için en iyi seçimdir. Maksimum performans için ise bu tür dolaplarda oluşabilecek arızaların acilen giderilmesi gerekir. CASO teknik servisi profesyonel ekibimiz, aşağıdakiler de dâhil olmak üzere tüm şarap dolabı modellerinde deneyimlidir.


- Standart şarap soğutucu dolapları
- Eskiyen/yaşlandırma şarap soğutucu dolapları
- Servis şarap soğutucu dolapları
- Çok amaçlı şarap soğutucu dolapları
- Ankastre şarap soğutucu dolapları
- Büyük şarap soğutucu dolapları


CASO Buz Makineleri Servisi


CASO ünlü şarap dolaplarının yanı sıra buz makineleri ile de premium ihtiyaçlara cevap veriyor. Saatte 1/2 kg, 6-13 dakikada hızlı buz üretimi gibi özelliklere sahip buz makineleri, kompakt boyutu ile küçük olabilir, ancak sorunlar o kadar küçük olmayabilir. Buz makinesi buz üretmeyi bıraktığında CASO buz makineleri servisi teknisyenlerimiz ile 7/24 iletişime geçebilirsiniz. Soğutucu sistemleri üzerine uzman olan teknik personelimizin deneyimlerine güvenebilirsiniz.


Şarap soğutucusu veya buz makinesi ile ilgili sorunun niteliği ne olursa olsun, CASO özel servisi onarımın hızlı ve verimli bir şekilde tamamlanmasını sağlayabilir. 


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin