Amsterdam Teknik Servis

Amsterdam ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Amsterdam Teknik Servisi


Amsterdam Servis Arıza Kayıt

Aydın Iğdır Mardin Siirt


SOTECO günümüzde ıslak ve kuru elektrikli süpürgeler ve halı yıkama makinelerinin lider üreticisidir. İtalya'da ve dünya genelinde 70'ten fazla ülkede SOTECO endüstriyel süpürge ve temizlik makineleri satılır. Son ürün serilerinden biri Amsterdam süpürge modelidir. Soteco'nun bu ismi seçmesinin bir nedeni; tarihi süpürge üreticisi Amsterdam Pioneer Broom Company'e atfendir.


Julius Wasserman'ın 1884'te mısır saplarından ürettiği klasik süpürgeleri kısa sürede Amsterdam ile özleşmiş, şehrin bir parçası haline gelmişti. Ancak 1930'larda, elektrikli süpürgelerin popülaritesi klasik süpürge endüstrisini küçülttü. David Wasserman 1957'de öldüğünde Amsterdam markası da tarihe gömüldü.


SOTECO AMSTERDAM Süpürge Teknik Servisi / Süpürge Genel Arıza Nedenleri


Ticari alanlara yönelik olan endüstriyel süpürgeler yoğun kullanımla birlikte zamanla çeşitli arızalar gösterebilir. Özellikle toz filtrelerinin tıkanması ve bakımının yapılmamış olması güç kaybına neden olur. Filtrelerin değişimi veya bakımı Amsterdam süpürge servisi tarafından çok kısa sürede yapılabilir.


Endüstriyel süpürgeler için tıkanmış silecek tertibatı, aşınmış silecek bıçakları, hasarlı vakum hortumu, gevşek tahliye hortumu, kapağı açılmış fırça motoru devre kesici gibi birçok arıza sorunu olabilir. Uzman olmayan bir kullanıcının çoğu durumda yapabileceği bir şey yoktur. Acilen Amsterdam teknik servisi ile iletişime geçilmelidir.


Endüstriyel Elektrikli Süpürge Performansı Nasıl Korunur?


Endüstriyel temizlik makinelerini en yüksek performansta tutmanın en iyi yolu, düzenli bakım yapmaktır. Temizlik dünyadaki hijyen ve sağlık üzerinde hayati bir etkiye sahiptir. Bu hassasiyetle makinelerinizin bakımı Amsterdam servisi profesyonel ekibine bırakılmalıdır. Düzenli ve özenli bakım, gelecekteki arızaları önlerken makine çalışma standartlarını da korur.


Endüstriyel temizlik makineleri içinde birçok hareketli parça vardır. Bu parçalardan herhangi biri, süpürgenin daha düşük performansta çalışmasına neden olabilir veya tamamen çalışmayı durdurabilir. Amsterdam özel servisi teknisyenlerimiz her marka endüstriyel elektrikli süpürge üzerinde çalışmak üzere deneyimli ve uzmandır. Ekipmanınızın mümkün olan en kısa sürede çalışır durumda olmasını sağlamak için 7/24 hazırdır.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin