Safran Teknik Servis

Safran ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Safran Teknik Servisi


Safran Servis Arıza Kayıt

Isparta Niğde Ordu Van


Dikey süpürge ve zengin küçük ev aletleri modelleri ile Türkiye’nin tercih ettiği markalar arasında yer alan Safran, sektörün seçkin markaları arasında yer alıyor. Markanın geniş bir Safran servisi ağı olması da tercih edilir olmasında önemli bir etken olarak dikkat çekiyor. Elbette markaya ait ürünler uzun ömürlü ve dayanıklı olduğu için tercih ediliyor, ancak zaman zaman tüm elektrikli ev eşyaları küçük arızalar verebilir. Safran süpürge servisi ortaya çıkan arızalara anında müdahale ederek süpürgenizi uzun süre kullanmanızı sağlıyor.


Safran Süpürge Kullanımında Nelere Dikkat Etmek Gerekir


Safran marka dikey süpürgelerde görülen arızaların başında kullanıcıya bağlı arızalar başta geliyor. Bu tür arızaların ortaya çıkmaması için ürünü kullanma kılavuzunda belirtilen kurallara uygun kullanmak gerekir. Cihazın güç ve voltajının şebeke ile uyumlu olması gerekir. Cihazın fişi prizden çekerek çıkarılmamalıdır. Kablo ya da fiş üzerinde hasar oluşması halinde mutlaka Safran teknik servisi ile iletişim kurulmalı ve kablonun değiştirilmesi talep edilmelidir. Cihaz su bulunan yerlerde kullanılmamalı, cihazın üzerine su dökülmesine izin verilmemelidir. Asit bulunan temizlik maddeleri ile cihaz temizlenmemelidir. Bu tür temizlik ürünleri cihaza zarar verir.


Safran Servisi Ne Zaman Çağrılmalıdır


Safran süpürge modelleri yüksek emiş gücüne sahip güçlü temizleme özelliğinde süpürgelerdir. Markanın seçkin ve kaliteli ürün skalasında önemli bir yere sahip olan süpürgeleri de kullanıcı hatasına bağlı olarak arıza verebilir. Cihazın kablosunda hasar oluşması, toz torbası boş olduğu halde kötü temizlemesi, motorun aniden durması ve çalışmaması, çalışırken dışarı toz atması, yanık kokusu oluşması safran özel servis çağrılması gereken durumlardır. Bu tür problemlerle karşılaşan kullanıcı cihazın fişini prizden çıkarmalı ve en kısa sürede servis çağırmalıdır.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin