Bosch Teknik Servis

Bosch Eşya ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Bosch Teknik Servisi


Bosch Servis Arıza Kayıt

Amasya Bitlis Karaman Osmaniye


Teknoloji denildiğinde Bosch neredeyse ilk akla gelen markadır. Hayatı kolaylaştıran çoğu ürüne imzasını atan markanın bu başarısında kaliteli Bosch servisi hizmetlerinin büyük payı vardır. Dünya çapında elektrikli el aletleri, güvenlik sistemleri, ev aletleri, elektronik, bulut bilişim, otomotiv parçaları ve daha pek çok premium ürün gamına sahip markanın Bosh beyaz eşya servisi, Bosch kombi servisi ve Bosch klima servisi hizmetlerinde bir halka olmaktan gurur duyuyoruz.


Bosch Beyaz Eşya Servisi


Dayanıklılığı tartışılmaz markanın beyaz eşya ürünlerine sahipseniz, yıllar sonra günün birinde arıza yapması sizi şaşırtabilir. Fakat Bosch teknik servisi için endişelenmeniz gerekmez. Bizi 7/24 arayabilir, size uygun zaman dilimi için tamir servisi randevusu oluşturabilirsiniz. Bosch çamaşır makinesi, Bosch kurutma makinesi, Bosch bulaşık makinesi, Bosh fırın, Bosch elektrikli süpürge, Bosch ütü, Bosch mutfak makineleri, Bosch mutfak aletleri, Bosch kahve makineleri ve daha pek çok cihaz için eğitimli Bosch beyaz eşya servisi ekip üyelerimizin deneyim ve yeteneklerine güvenebilirsiniz.


Bosch Klima Servisi - 7/24 Bosch Klima Tamiri ve Bakımı


Klima cihazları, özellikle yaz aylarında ev veya iş yerlerinin en büyük lüksüdür, çünkü çoğu kişi için günün % 80'i iç mekânlarda geçer. Ekonomik, çevreye duyarlılık ve yüksek performans gibi ortak özelliklere sahip olan Bosch klima kalitesini, çalışmadığında veya performans düşüklüğü yaşadığında daha çok hissedersiniz. Klimanızın çalışmasında herhangi bir farklılık gözlemlediğinizde Bosch klima servisi hizmetlerimizi 7/24 arayabilirsiniz. Bosch teknik servis uzmanlarımız, sizin ve sevdiklerinizin soluduğu havanın saflığını ve en iyi hava kalitesini sağlamak için zamanında orada olacaktır.


Yıllık Klima Bakımı


Kötü iç mekân hava kalitesinin sebepleri; karbonmonoksit, radon, karbon dioksit, asbest gibi ağır kokulu gazların yoğunluğu, uçucu organik bileşikler (VOC), zayıf havalandırma, küf kirliliği, bakteriler, tütün ve sigara dumanı, partiküller (havadan alınan toz, duman, alerjenler), yüksek nem seviyesi ve kimyasal ürünlerdir. Çoğu zaman siz fark etmeseniz de klima cihazınız birçok etkiye maruz kalır. Sadece Bosch klima servisi tarafından müdahale edilebilecek klima filtreleri tıkanır, içerideki havayı temizleme performansı düşer ve hatta mekanizmada yerleşen ağır kokuları iç mekana yaymaya başlar. Periyodik olarak ve yılda bir kez klima bakımı yaptırmanız cihazınızın performansını standartlarına getirecek, kullanım ömrünü uzatacak ve hava kalitenizi artıracaktır.


Bosch Kombi Servisi - 7/24 Bosch Kombi Tamiri ve Bakımı


Genellikle kombi sistemleri, standartlarına uygun kurulum yapıldığı takdirde, 10 yıldan uzun süre hiç sorun çıkarmadan kullanılabilir. Bazen kombi ömrünü kısaltan lokal ve çevresel faktörler olabilir. Kombiniz geçmişte olduğu kadar iyi performans göstermiyor mu? Kombinizi her zaman ki gibi çalıştırdığınızda, evinizin geçmişte olduğu kadar hızlı ısınmadığını mı fark ettiniz? Kombiniz düzgün çalışmıyor mu? Bosch kombi servisi aramanız için bazı işaretler alabilirsiniz. Kombi cihazınız, makul bir süre çalışmasına rağmen eviniz yeterince sıcak değilse ya da kombi cihazınızdan çıkan anormal sesler veya olağan dışı kokular söz konusu olduğunda hemen kombinizin gaz, elektrik ve su bağlantılarını kapatıp profesyonel Bosch kombi tamiri servis teknisyenlerimizi aramanız güvenliğiniz ve ev konforunuz için çok önemli olacaktır.


Yıllık Bosch Kombi Bakımı


Kombi arızalarının başlıca etkenleri; düşük su basıncı, sık su kesintileri, kurulum hatası, kireçli sular, korozyon ve kötü bakımdır. Cihazınızdan maksimum performansta çalışması ve enerji verimliliği için düzenli kombi bakımı ve kontrolleri önemlidir. Yıllık kombi bakımınızı yaptırdınız mı? 7/24 Bosch kombi servisi hizmetlerimizi arayarak hemen istediğiniz zaman için randevu alabilirsiniz. Kombi bakımı işlemi en fazla 1 saattir, buna karşılık keyfini çıkarmak yıl boyu sürecektir!


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin