Liebher Teknik Servis

Liebher ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Liebher Teknik Servisi


Liebher Servis Arıza Kayıt

Diyarbakır Kahramanmaraş Karabük Şanlıurfa


Liebherr, Almanya'nın en büyük inşaat makineleri üreticisi, soğutma, madencilik ekipmanı, mobil ve paletli vinçler, malzeme taşıma, deniz vinçleri, havacılık ve ulaştırma sistemleri, makine ve otomasyon sistemleri dâhil birçok sektöre hizmet eden ürünler geliştirmektedir. Global marka, 130'dan fazla şirkete sahiptir. Hem ticari hem de nihai tüketici için geliştirdiği buzdolabı, derin dondurucu, şarap dolabı, puro dolabı gibi konsept ürünleri ile popülerdir.


Liebherr Puro Dolabı Servisi - Puro Dolabı Tamir ve Bakımı


Birinci kalite purolar için uygun iklim sağlayan depolama tasarımı olan puro dolapları, dokunmatik elektronik kontroller, gelişmiş nem sensörleri ile ideal sıcaklık ve nem seviyelerini hassas bir şekilde muhafaza ederler. Standart buzdolaplarından farklı olarak akıllı teknoloji kullanan özel tasarım ürünleridir. Dikkatinizi çeken herhangi bir sorun için Liebherr puro dolabı servisi veya liebherr servisi teknik personelimizden detaylı bilgi edinebilirsiniz.


Liebherr Endüstriyel Soğutucu-Buzdolabı Teknik Servisi


İçecek endüstrisi, laboratuar, sağlık, ilaç, perakende gıda, dondurma ve dondurulmuş gıda soğutucu dolapları tasarlayan ve üreten markanın tüm buzdolabı modelleri için Liebherr beyaz eşya servisi desteği vermekteyiz. Teknolojiye ve ürün özelliklerine hâkim Liebherr teknik servisi ekibimiz, yaşadığınız ve yaşayacağınız her sorun için bilgili ve deneyimlidir.


Liebherr İçecek Dolabı Servisi - Profesyonel İçecek Dolabı Tamir ve Bakımı


Optimum soğutma, pratik kullanım, verimlilik gibi özelliklere sahip Liebherr içecek soğutucuları, Liebherr şarap dolabı gibi spesifik modeller, hassas bir teknolojiye sahiptir. Liebherr içecek dolabı servisi personelimiz, Liebherr şarap dolabı veya Liebherr içecek dolabı ile ilgili bir sorun yaşadığınızda çözüm üretmek ve uygulamaya geçmek için hazırdır.


Buzdolabı, soğutucu, derin dondurucu, içecek soğutucu dolaplar, puro dolabı, şarap dolabı gibi eşyalarınızın tamiri veya bakımı gerekli olduğunda bizi 7 gün ve 24 saat arayabilirsiniz. Size yüksek kaliteli Liebherr özel servisi hizmeti sunacağımızdan emin olabilirsiniz.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent


Hizmet Vereceğimiz Markalar


Günümüzde çeşitli beyaz eşya, klima ve televizyon üretmekte olan marka bulunmaktadır. Kişiler bu markalar içerisinden birine güvenerek ürünlerini satın almaktadırlar. Her üründe olduğu gibi satın almış olduğunuz ürünler belli bir kullanım süresinden sonra artık sizlere sorun çıkarmaya başlayacaklardır. Bu sorun çıkmaya başladığı süre içerisinde firma olarak bizler devreye girmekteyiz.


Teknik servis olarak evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Arçelik, Beko, Profilo ve Bosch gibi beyaz eşya, televizyon ve klime üreticisi markalara hizmet vermekteyiz. Bunların yanında ayrıca Siemens, Ariston, Demir Döküm, Indesit, Miele ve Daikin gibi klima ve üretmiş oldukları diğer bütün ürünlere yönelik tamir, onarım ve montaj işlemleri konusunda hizmet verebilmekteyiz.


Personel Kalitemiz


Bu saymış olduğumuz büyük markaların ürünlerine gerekli işlemleri yapmak adına sizlere yöneltmiş olduğumuz personellerimizin çeşitli özelliklere sahip olmalarına dikkat etmekteyiz. Bünyemiz içerisinde çalışacak olan personelin ilk olarak hizmet vermekte olduğumuz sektör ile alakalı bir eğitim kurumu ya da kurstan eğitim almış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra el becerisi ve iş merakının olması gerekmektedir.


Bunlarla birlikte bünyemiz içerisinde çalışmasını istemekte olduğumuz ekip arkadaşımızın kesinlikle güler yüzlü ve saygılı biri olması son derece önemlidir. Bu konulara önem vermemizin sebebi marka değerimizi koruyup müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Son dönemlerde teknik servis konusunda hizmet vermekte olan firma sayısında bir artış meydana gelmiştir. Bundan dolayı insanlar hangi teknik servis firmasının kaliteli ve işi konusunda hızlı olduğu konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bizler teknik servis firma olarak bu sektör içerisinde 1997 yılından beri hizmet vermekte olan bir kuruluşuz. Bundan dolayı sektör içerisinde bizleri tercih etmiş olan kullanıcılarımızın hizmet kalitemizden ve hızımızdan ne kadar memnun kaldıklarını sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz.


Ayrıca ülkemizin 5 ili içerisinde toplamda 11 adet şubemiz ve 250’den fazla personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizlerle iletişime geçme düşünceniz var ama hangi markalara hizmet verdiğimizi düşünüyorsanız eğer sizlere bu başlık içerisinde hangi markalara hizmet verdiğimizi aktaracağız.

Bizi Takip Edin